Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lett ilyen lusta a kutyám?

Miért lett ilyen lusta a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 9 honapos máltai kiskutyám. mostanában nagyon lusta..a fél napot átalussza.magátol nem játszik, csak ha én dobálgatom neki labdát itt bent a lakásban..régebben ha plüssjátékkal játszottam vele, nagyon élvezte..most rá se hederit. ha dobálom neki a labdát,az is kb csak 10 percig tart aztán megunja..´setálni szeret és szoktunk menni,más kutyákkal imád játszani..mitöl lehet ez h lusta lett? vagy egyaltalan mennyit alszik napközben egy ilyen idös kutyus? tegnap például egy nagyobb s´ta és kutyussal valo játszás után 4 órát aludt egy huzamban..normális ez?
2014. szept. 26. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, sokat alszanak a kutyak.
2014. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A kutyák őszkor közel a tél felé sokkal lustábbak, mint nyárkor. Amúgy meg az én kutyám is ilyen ezért hívják szőnyegnek dobom nekik a labdát, és csak dobom nekik, és csak dobom neki, de semmit se csinál csak alszik. Hívogatóm mondom neki gyere szőnyeg, gyere szőnyeg, gyere ide, de csak alszik. :D
2014. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az enyém nem volt ilyen..mindig azt hiszem h van vm baja vagy h nem boldog..pedig én probalok vele jatszani de nem nagyon akar
2014. szept. 26. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:

ivarosodás után, sok kutya "megkomolyodik".

ismerek olyan vizsla szukát, akit mintha felhúztak volna, egyfolytában rohangált-játszott, de az első tüzelése után mintha kicserélték volna.

mellesleg, a kutyák sokat alszanak, nincs ebben semmi. az enyém is nyom 2-3-órás szunyákat séta után.

2014. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!