Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 honapos rottweiler...

Van egy 5 honapos rottweiler szukam. Mit jelent nala ez a viselkedes? Tobbi lent

Figyelt kérdés
mostanaban ugy bujik hozzam. 2 honapja van velem az elejen meg semmi. van hogy a labamra ul ,es van hogy a fejet is a labamra teszi. ez azt jelenti hogy at akarja venni a vezerseget,vagy ragaszkodik mar hozzam? pedig a tiltasok megvannak sok dolgot a neten talaltam a falkavezersegrol es alkalmaztam is.
2014. szept. 26. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
a rotik mint a macskák bújósak. inkább csak szeret, a dominancia probléma másként jelentkezik.
2014. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ragaszkodik...
2014. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Khömm, ha ráül a lábadra, akkor húzd ki a lábad csak alóla, mert tovább fog fajulni. Igen bújósak, de gondolj csak bele, a farkasoknál a falkavezérre rá merne ülni egy falkatag? Most lesz, aki lehurrog, de a rotikkal nem könnyű ám, én nem hagynám. Sőt én ha ráteszi a mancsát pl a lábamra, kihúznám és rátenném a lábam az ő mancsára. Sejted, hogy ő is kihúzná? És mikor jön bújni, nem kell mindig fogadni!!! Mert ezt is kihasználhatja később. Akkor jön csak hízelegni, amikor akar, de majd mikor Te szeretnéd majd, rád sem bagózik! Legyen olyan, mikor jön hízelegni, te észre se vedd! Majd fog teperni utánad sokkal jobban! Nagyon okosak ám a rotik, furfangosak!
2014. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a sötétség fájna orditanál! Egy két rottis gazda.
2014. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedvel, elfogad téged kérdező.


#3 Remélem a kutyák érdekében, hogy neked nincsen... Sőt, ha egy rottweiler bújik a gazdijához akkor rögtön fejbe kell rúgni a te hozzáértésed/nevelésed alapján. Pffff

2014. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát elég szomorú utolsó, ha te fejberúgod a kutyádat! Gratulálok!
2014. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!