Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a bullterri...

Miért van az, hogy a bullterrierem nem nagyon eszi meg a jó minőségű tápokat, csak a gagyi nagyon olcsókat, de azt nagyon imádja?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Miért van az, hogy a 4 éves gyerek nem nagyon eszi meg a főtt ételt, de a mekis gyorskaját meg a gumicukrot és egyéb édességet imádja?


Hidd el, ugyan azért... ízfokozók.

2014. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Érdekes dolog, okát nem tudom, de sok kutyánál van ez. Az enyém se ette meg a jó minőségűeket, de a TESCO-sat falja.
2014. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a ratyi kajákat telinyomják ízfokozókkal, különben nagy ívben kerülnék a kutyák. Csak így lehet eladni.
2014. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha eszi adja neki azokat ezek után? Olcsóbb tápból mi az elfogadható minőségű? Flamót kap, meg euro dogt, 2000ft os tápok.
2014. szept. 26. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A jobb minőségű tápokból jelentősen kevesebbet kell adni naponta, így sokkal gazdaságosabb. Most csak válogat, amit ne hagyj neki. Én Josera-t vagy Britet ajánlok, ezek elég olcsóak és mellette jó minőségűek.

A rossz tápokat pedig azért eszi meg, ahogy fent is írták, mert tele van ízfokozókkal, de sajnos az összetevők nem megfelelőek a normális tápláláshoz.

2014. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó tanács: ne az árát nézd, hanem az összetevőket, és az alapján válassz. A Pedigree is közel annyi mint egy Brit Prémium, de a minőség...

Inkább ne kapjon mást, éhenhalni nem fog. Tudom rossz nézni, hogy már akár 2. napja nem eszik semmit, de Te vagy érte a felelős, neked kell eldönteni, mi a jó neki, és mi nem. Lehet, hogy te is hálás vagy, hogy nem kaptál állandóan mekis kaját, csak mert azt szeretted. Szóval érted :)

2014. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze értelek. :) Melyik joserát? Két kutyám van.
2014. szept. 26. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém joserát eszik és odavan érte. Abból is van pl. válogatós kutyáknak való, próbáld meg azt. Zoofast.hu - itt a legolcsóbb
2014. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az olcsó tápokat az utolsó gyártási fázisban lepermetezik zsírral, erre buknak a kutyák.

Próbáld ki te is, hogy teszel egy kis olvasztott zsírt a nem szeretem tápra és nagy valószínűséggel népszerű lesz.

2014. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!