Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyszerűen semmi nem motiválja...

Egyszerűen semmi nem motiválja az 5 hónapos szuka újfoundlandimat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
se labda, se jutifalat, se dicséret. Már nem tudom mivel taníntsam...
2014. szept. 26. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Bot? (Az enyém nagyon labdás, de azt is otthagyja egy vastagabb botért :D )
2014. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor kibővítem, sem gumicsont, sem nyűszögős játékok, semmilyen bot vagy arra hasonlító tárgy, se labda kötélen, se piskóta, se jutalomfalat.... Egyetlen ami használ az a főtt máj. De nem adhatok neki állandóan májat ha tanítani akarom, nagyon törik apróra.
2014. szept. 26. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Jutalomfalatként mit kap, ha megkérdezhetem?
2014. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pl amiket árulnak üzletbe ilyen kis csont formájú rágókát. Virsli karikák... Csak a májat eszi meg és csak azzal taníthatom őt...
2014. szept. 26. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
sajt?
2014. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket próbáld ki: olcsó büdös párizsi, főtt hús, főtt máj, sajt, alma, főtt szív

Ha ebből szeret néhányat, akkor azok keverékét használd jutalomként, hogy ne legyen unalmas, változatos legyen, mikor mi jön.

Azt se szabad elfelejteni, hogy teli pocakkal nehéz egy kutyát motiválni. Közvetlenül valamelyik étkezése előtt tanítsd.

2014. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pl. nem kap vacsit és másnap reggel tanítod reggeli előtt a fentebb írt büdösségek valamelyikével. Lehetőleg korán, amíg nincs túl meleg. Neki a 20 fok már meleg. Most jön a tél, egyre kajásabb lesz, meglásd, hogy -10 fokban sokkal könnyebb lesz vele! Nyáron meg kezeld szobanövényként. Olyankor nem kell túl sokat várni tőle. A jutifalat íze irreleváns, a lényeg, hogy minél büdösebb legyen. (Végső soron még az is előfordulhat, hogy túleteted, és ezért nem érdekli a jutifalat.)
2014. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Büdösség... :D:D:D:D esetleg büdös zokni????

Nemtom, én is arra tippelek, hogy túl van etetve, illetve ha nem, akkor még esetleg, hogy eddig marhára melege lehetett. Szerintem most, hogy jön a hidegebb, fel fog élénkülni, azért neki hatalmas fekete bundája van....

2014. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!