Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell csinálni akkor ha...

Mit kell csinálni akkor ha talán kevés összeget küldtem el a Komáromi CACIB-ra? Elnéztem ha minden igaz a nevezési összeget és kevesebbet küldtem.

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos van egy telószám vagy email cím ahol fel tudod venni a kapcsolatot velük.Telefonáljvagy írj nekik,és majd ők megmondják mi legyen.
2014. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kaptál már visszaigazolást? Miért talán? Nem tudod mennyi a nevezési díj, vagy nem tudod, hogy mennyit utaltál? Mert ha biztos lenne, akkor legegyszerűbb átutalni a különbözetet és írni nekik egy e-mailt, hogy bocsi... Ha kaptál már visszaigazolást, akkor meg majd a helyszínen kifizeted a különbözetet.
2014. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom mennyit kell mert a weboldalon 65 euro van feltüntetve viszont az online nevezésnél meg 55 euro. Még nem kaptam visszaigazolást.
2014. szept. 27. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor olyan nagy baj nem lehet belőle. Legrosszabb esetben tényleg kifizettetik a különbözetet a helyszínen.
2014. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én előbb küldtem el a pénzt, mint a nevezést és közben átcsúsztam az első határidőn. Utólag csaptam hozzá az összeget és nem volt semmi gond! Igaz, ez postai nevezés volt.

Szerintem annyit kell fizetned, amennyit az online nevezésnél írnak.

2014. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Postai úton küldtem el.
2014. szept. 28. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!