Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen fajta kutyátok...

Nektek milyen fajta kutyátok van? (Vagy ha nincs is kutyátok de a kutyás ismerőseiteknek milyen fajta van? )

Figyelt kérdés

Házi feladat erről egy diagramot készíteni, hogy melyek a legelterjedtebb fajták és arra gondoltam, hogy itt megkérdezem és a válaszok alapján csinálom meg.

Csak írjátok le, hogy nektek milyen fajta kutyátok van,vagy akár a főnökötöknek vagy tanárotoknak vagy unokatestvéreiteknek, vagy a szomszédotoknak, vagy akárkinek akit ismertek.

Pl.:

Nekem labradorom van akárcsak a legjobb barátnőmnek. Az unokatestvéreimnek keverékük van, és a nagyimnak egy pulija. A tanárnőmnek is van egy kutyája ő is egy keverék. (Ez csak egy példa, lehet máshogy is. :))

A válaszokat előre is köszönöm nagyon sokat segítetek vele. :)



2014. szept. 27. 14:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Németjuhász :)
2014. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

A fenti példát nemkövetve leírom mim van:

A szomszédbácsi Foxiját egy utcai kutyus meglátta, és egyből beleszeretett. Így lett az én foxi keverékem. Jó kutya, és nagyon barátságos.

2014. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem golden retrieverem van, a szomszédnak keverék

a környékünkön van még egy vizsla, 4 németjuhász, egy labrador, egy rottweiler meg egy ilyen kis szobakutya, de az nem tudom milyen fajta

2014. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Most van két yorkie, pár hónapja halt meg a nápolyi masztiffunk. Előtte yorkiek voltak, valamit gordon szetter és belga juhász.
2014. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy westienk van, és a legtöbb barátnőmnek van kutyája: valaki szintén westiet tart, de van a baráti körömben palotapincsi, bischon, francia bulldog, csivava, angol bulldog, golden retriever és keverékek is, ők vannak többségben :)
2014. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
labrador :)
2014. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk keverék, unokatestvéremnek beagle.
2014. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
100%

mostanában nagyon elterjedt a fehér westie :) rengeteg ilyet látok az utcákon sétáltatva. Az unokatesóméknak is ilyen van 2. A másik unokatesómnak puli és pumi keverék, kicsit bolond :))

bár nem volt kérdés, de nekem berni pásztorkutyám lesz majd :)

2014. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
nekem westie kutyam van
2014. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy shar pei 2 keverék 2szomszédunknak palotapincsi mamámnak csivauva barátnőmnek shar pei másiknak vizsla rokonunknak labrador másiknak dalmata
2014. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!