Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámea nagy hatással van,...

A kutyámea nagy hatással van, amit írok lent?

Figyelt kérdés
A kutyámnak rengetegszer mondom azt, hogy ő egy macska. Akkor ő most azt hiszi, hogy ő egy macska?

2014. szept. 27. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted ismeri a macska szó jelentését? Ha esetleg igen, akkor is.. Ha neked azt mondják hogy béka vagy, akkor annak hiszed magad?
2014. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miert kene azt hinnie hogy o egy macska. Ha macskat akarsz akkor mert nem azt vettel?
2014. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hajaj, nagy a baj....
2014. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sippara ***** válasza:
100%
Egy nagyon fontos infót kihagytál: a kutyád folyákonyan beszél magyarul?
2014. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük ezt a kamu kérdést. Nagyon unatkozol?
2014. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En is sokszor mondom neki, hogy ciculi, cicakutya,stb, becezgetem...de o tisztaban van vele, hogy nem az:)

Szokta magat tukorbern is nezegetni,egesz alakos tukor elott pozolgat, szoval meg azt is tudja, hogy nez ki.

A cica, macska, kutya szavakat ismeri, sot meg egy csomo mast is, most kb 150-200 szo masfel eves korara, amit tud, mit jelent. Szuperokosak:)

2014. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én nem a kutyát féltem, hanem a gazdáját! :D
2014. szept. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!