Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 hónapos kaukázusi...

Van egy 10 hónapos kaukázusi juhász szuka kutyám, éjszaka ugat végül is, azt nem tudom hogy ténylegesen valakit vagy valamit, viszont nappal ha valaki elsétál a kapu előtt azt nem támadja. Jó házőrző lesz belőle, vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az lesz. Még fiatal, kölyök, ne várj tőle felnőtt viselkedést. Nagytestű fajta sokáig fejlődik, és ez nem csak fizikailag igaz. Viszont ha jót akarsz magadnak, akkor a házőrzési képességet nem az ugatás mennyiségében méred, mert nagyon fognak utálni a szomszédok. Egy igazán jó kutya szerintem nem szabad, hogy állandóan a kerítésnél őrjöngjön.
2014. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idős korára tekinthető érettnek?
2014. szept. 28. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 2 évesen.
2014. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kaukázusi eleve nagyon jó házőrző fajta. Viszont nagy baj, ha végigugatja az éjszakát. Fárasszátok le napközben, mert ez csak rosszabb lesz. Ha egész nap a kerítésen belül kell lennie, nem csoda hogy a lehulló falevelet is megugatja.
2014. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10 hónaposan ez még normális. A területét védi. Nekem 2 kan kaukázusim van (gyerek korom óta én nevelem őket) és őket ügy szoktattam le az éjjeli ugatásról, hogy kimentem hozzá, megnéztem, mi van. Elmondtam neki, hogy nincs ott semmi, amitől féltenie kellene. Ezt jópárazor meg kell csinálni, de így rálehet vezetni arra, hogy csak akkor ugasson, he tényleg van valami. A lényeg, hogy ne nézd hülyének a kutyádat.
2014. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!