Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapestiek! Hova jártok sétálni?

Budapestiek! Hova jártok sétálni?

Figyelt kérdés

Budapestre költöztem családi, kertes házból és természetesen hoztam magammal a kutyámat is, aki egy gyönyörű, egészséges és marha mozgásigényes Border Collie.

Sajnos nem tudtam az igényeit komolyabban figyelembe venni a környék kiválasztása szempontjából, így is örülök, hogy sikerült egy picike lakást találnom viszonylag jó áron, ahonnan nem utáltak ki a kutya miatt.

A környéken zöld övezet alig van, ahol van, oda is tilos bevinni a kutyát.

Amikor megláttam a lakótelep kutyafuttatóját, nem tudtam, hogy a sírás, vagy a röhögés kap-e el előbb. Zúzott kővel felszórt, kb. 20x20 méteres kis elkerített semmi. Lehet egy kistestű kutyának ekkora elég, de az enyém szerintem hanyatt vágja magát a röhögéstől, ha ott akarom lefárasztani.

A VIII. kerületben lakom, segítsetek! Olyan helyet keresek, ahova eljárhatnánk póráz nélkül labdát dobálni, illetve hétvégente akár távolabbi, erdős, vadregényes helyet, ahova mehetünk egy nagyot kirándulni.



2014. szept. 28. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Városliget, Margitsziget ugyan nem a szomszédban van de tömegközlekedéssel viszonylag gyorsabban megközelíthető. Nagyobb túrára meg indulhatsz a 11es busz végállomásától (Nagybányai út asszem) felfelé a vitorlázóreptér irányába. Ugyanennek a másik oldala az 56os (vagy most 61es?) villamos végállomása Hűvösvölgyben. Ezen kívül 65ös busz Fenyőgyöngyén dob le - szintén a Hármashatár-hegy, csak a hegy túloldala.

Ezen kívül Gellért-hegy, Tabán, amelyek a 8. kerületből könnyen megközelíthetők BKVval. Valamint a Petőfi-híd budai hídfőjénél, az egyetemek körüli parkok 4-6ossal 10 perc.

2014. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
haller utca - mester utca találkozása, ha már 8. ker. van futtató, park, sok kutyás jár oda
2014. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!