Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni egy vemhes...

Mit kell tudni egy vemhes kutyáról?

Figyelt kérdés
Mármint mikor vannak fájdalmai? Mitől fordulhat az elő hogy nem szedi le a kicsikről a burkot fialásnál? Vagy mitől nem szoptathatja? Sűrűn fordul elő ilyen? Meddig kell arra ügyelni hogy ne nyomja meg a kölyköket? Állandó felügyelet kell alvás nélkül? :)
2014. szept. 29. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az ivartalanítás időpontját, leginkább.
2014. szept. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt pároztatja valaki a kutyáját, ezeknek is utána kell járni. De manapság ez nem megy, inkább az agyatlan szaporítás a fő cél.

Ha nem szoptatja, valószínűleg nincsenek meg benne az ösztönök, és ilyenkor a gazdának kell ezt megoldania, két óránként. A kutyák meg figyelnek a kölykeikre, nem nyomják agyon őket. És igen, állandó felügyelet kell, főleg az első két hétben, de ha nem eteti a kölykeit, utána is az etetés miatt.

2014. szept. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell tudni egy vemhes kutyáról? - minősíti a gazdáját, anélkül, hogy az kinyitná a száját. Főleg, hogy a GYIK-en szedi össze az infót :/
2014. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Eleve neked kéne leszedni a burkot..
2014. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell róla tudni, hogy nem szabad vemhesnek lenni a kutyádnak, ha nem vagy tenyésztő. Ennyi az egész. Az ivartalanítás időpontját kell megbeszélned minnél előbb az orvossal nem szaporítani a vakvilágba.
2014. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utána néztem már a dolgoknak viszont ahány hely annyi félét láttam, kíváncsi voltam a válaszolók véleményére de egyébként gondolhattam volna hogy itt az ember szép választ nem kap. :) Ha meg valaki feltesz egy hasonló kérdést és ahelyett hogy normális válaszokat kapna amiket tud alkalmazni ahelyett az esélyt se adjátok meg hogy mindent megtegyen hanem inkább leoltjátok. Az ilyen válaszoktól meg senki kutyája nem fog elvetélni, szóval többre mennétek ha segítenétek a kérdezőknek. Most nem csak magamról beszéltem.
2014. szept. 29. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak szaporítasz? Szűrései voltak a szülőknek? Tk lesz a kiskutyákhoz? Nem? Akkor ne hisztizz, ha véletlenül le "szaporítóz" majd valaki.
2014. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Minden megvan ami kell és meg is lesz. Különösebben nem érdekel mások véleménye, segítséget kértem hogy ezen részével is tisztába legyek. Megköszönném ha lenne még aki a kérdésre válaszol.


Köszönöm a másodiknak.

2014. szept. 29. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!