Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok farka is az...

A ti kutyátok farka is az égnek áll, mikor eszik?

Figyelt kérdés
Most hétvégén figyeltem meg, ha megetetem őket, mindig égnek áll a farkuk.
2014. szept. 29. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyémnek amúgy elég gyakran égnek áll, többször, mint hogy leengedné. Valami terrier-féle.

De érdekes módon, ha enni kap, mindig behúzza a farkát, és megadó testhelyzetet vesz fel. Mintha tényleg tudná, ki akarná fejezni, hogy alárendelt, kiszolgáltatott helyzetben van.

2014. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az mieinknek 95%-ban égnek áll, (úgy nevezzük, hogy áramszedő :-D )

Az egyiknek evésnél is, a másik viszont néha lefelé tartja, de minden esetben. Nála ez nem hódolatból van, mint a 2. válaszolónak, hanem ételféltésből. Menhelyről hozott kutyák, valószínűleg neki harcolni kellett az ételért.

Ezenkívül, csak akkor húzzák be, ha rájuk szólok valamiért.

2014. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
evés közben csak akkor áll fel, amikor odaadom neki és elkezdi csóválni, mikor már belemerül, akkor leereszti
2014. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem minden evésnél áll égnek. van amikor le van engedve. leginkább támadó állásban, ugatáskor van égnek álló farkincája.
2014. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém minden evésnél csóválja és szinte végig nem csak amikor megkapja. :D
2014. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vizslánknak olyankor mélyen a két lába közé lesunyva van, amikor megkapja akkor csóvál, de akkor is így leszorítva, kb csak a végével, nem mint amikor pl labdázáskor magasan és nagy ívben csóvál. A másik egy pici havanese, neki amikor elkezd enni, ilyen érdeklődően "félmagasan" van, nem teljesen behajlítva, aztán leengedi. De neki nehezebben dekódolható, mert a hátára kunkorodó, félkör alakban felhajlított típusú van, még amikor csóvál akkor is hajlított, kiegyenesíteni szerintem nem is tudja teljesen:) Nem is tudom a többi kutya hogy dekódolja amikor csóvál, mert én még így nem láttam kutyát, csak Őt:)
2014. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem érzik magukat fenyegetve sem mástól, sem egymástól. Egymásnak háttal esznek, így nem kell félteniük a kaját, nyugodtan, lógva tartott farokkal falatoznak. Ha húst kapnak, akkor pedig egymás után esznek, mert nekem így kényelmes.
2014. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!