Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttál már tacskó-yorkie...

Láttál már tacskó-yorkie keveréket? Nemrég láttam egyet, fiatal volt,5 hónapos. Gyönyörű. Tarkie?

Figyelt kérdés
Tacskó alakja volt, de kicsit hosszabb lábakkal, és puha, selymes, yorkie-s bundája. És még kedves, barátságos is volt.
2014. szept. 29. 21:00
 1/6 sippara ***** válasza:
85%
Ke-ve-rék. Nem Tarkie, meg Goldendoodle, meg pomsky, KE-VE-RÉK. Igen, vannak nagyon szép, kedves keverékek.
2014. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, lehet válogatni: [link]


Attól mert keverék, nem kell mindjárt ilyen idióta kitalált fantázianevet adni nekik. Mondjuk én kapásból tudnék máris linkelni 10000x édesebb, szebb mix kutyusokat:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocs, elfelejtettem, hogy elmebetegek is járnak ide.

És nem rátok értem, hanem azokra, akik valóban olyan elveteültek, hogy komolyan veszik ezeket az összerakott fajtákat.

A tarkie poén volt, a 8000 smiley lemaradt.

Na, jó éjszakát mindenkinek, ne háborodjatok fel egy ártatlan kérdésen. Én még sosem láttam ilyen keveréket és teljesen elbűvölt.

2014. szept. 29. 21:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezek a linkek minek is kellenek ide?
2014. szept. 29. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem azért, de pont úgy adtad magad itt elő a kérdésedben, mint aki, - téged idézve - komolyan veszi ezeket az összerakott fajtákat. Nem értem mit kell azon cifrázni, hogy keverék.


A linkek pedig azért, hogy egy kicsit bővüljön az ismereted, mert kb úgy csipogsz itt, mint aki még életében nem látott mást, csak "fúj csúnya gonosz ronda korcskutyát". Vannak nagyon helyes keverékek is, igen, ennyi, csak szét kéne nézni.

2014. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy puha szőrű tacskó kinézetű kutyát akarsz, akkor vegyél hosszúszőrű tacskót aztán meg van oldva a dolog. Amúgy meg mivel keverékről van szó, ezért egyáltlaán nem biztos, hogy egy másik tacskó-yorkie mix is pont ugyanígy nézne ki, lehet, hogy semmi köze nem lenne az általad leírt jellemzőkhöz, mert nem lehet irányítani, hogy melyik szülő tulajdonságai hogy jönnek elő.
2014. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!