Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának halat milyen mennyisé...

Kutyának halat milyen mennyiségben és minőségben lehet adni?

Figyelt kérdés

Nagy mennyiségű halmaradékhoz jutottam hozzá (belsőségek, fej, stb.). Mennyire lehet ezt a kutyáknak adni? Tehát hogy pl magában is, vagy jobb összefőzni valamivel? Illetve érdekelne, h mekkora a tápértéke.

Másik, hogy lehet-e nyersen is vagy megfőzendő?

Nem dögről van szó, friss, mélyfagyasztott halpiaci maradék. Egyébként már kaptak és eszik, csak olyan mennyiségben van - és lenne is innentől -, hogy tudni szeretném, mi az optimális etetési mód és arány. Nagytestű és jelenleg nagyétkű pásztorkutyákról van szó.

Előre is kösz a válaszokat! (A legjobban a személyes taoasztalatokra lennék kíváncsi.)



2014. szept. 30. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Javaslom hogy csatlakozz a Facebookon a "BARF elvek az alapoktól" csoporthoz, ott azonnal kapsz választ, olyanoktól akik tapasztaltak a témában. Én ugyan nem barffal etetek, de néha jól jön ha pl pont ilyen helyzetben vagyok, mint te. Ők azonnal segítenek.
2014. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet, utána fogok nézni!
2014. okt. 13. 04:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!