Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier king chares gazdik...

Cavalier king chares gazdik jó választás lene ez a kutya?

Figyelt kérdés
a kislányomé lenne.nyára gondoltam a születésnapjára de aztán hatodikos lesz.én dolgozok ,ö suliban van, de szerecsére nálunk lakik a nagymamája.persze igy is lesz rá ideje a lányomnak.
2014. okt. 2. 08:07
1 2
 1/11 csabika1971 ***** válasza:
100%
Kislányod mellé ajándékba nagyon jó választás. Mert imádják a gyerekeket és jól törik sőt igénylik a babusgatást.
2014. okt. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Élő állatot ajándékba SOHA nem adunk!

Beszéld meg a kislányoddal, mert egy kutya hatalmas felelősség, hiszen egy élőlényről van szó!

Már most kezdj el beszélgetni pár tenyésztővel, hogy mikorra terveznek almot, és foglaljatok le kiskutyát, ha komolyan gondoljátok! Ha nyárra 8 hetes lesz, el tudjátok hozni, és a lányod is fel tud addigra készülni a kutya nevelésére. Szobatisztaságra tudjátok nevelni, meg tudja szokni az egyedüllétet, hiszen erre is apránként kell szoktatni. Gondolom a nagymama sincs mindig otthon.

Amíg nem szobatiszta, 2 óránként le kell vinni, és ha lent végzi a dolgát, meg kell dicsérni, ha a lakásba piszkít, akkor szó nélkül takarítani. Idővel aztán ki lehet tolni az időt, ha le kell mennie, majd jelezni fog.

Kutyapelenkát ne vegyetek, mert csak akkor jó, ha egy kutya már öreg, beteg, és nem működnek a záróizmai.

Egy ilyen kistestű kutyát 3-4x is le kell vinni egy nap.

Ha ezeket tudjátok vállalni (az etetés meg az oltások mellett persze), akkor vágjatok bele, mert egy kutyánál jobb nincs!

2014. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.évekota szeretne egy kutyát és a legjobbnak a Cavalier king chares tartjuk. csak én tartok egy kicsit a kutya tartástol.további válaszokat szivesen fogadok.
2014. okt. 2. 08:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha elég felelősségteljesnek gondolod a lányodat, akkor vágjatok bele, de bizonyíthatna azzal is, hogy elmentek egy menhelyre kutyát sétáltatni. Ez kezdetnek jó lenne, és kiderülne, valóban alkalmasak vagytok-e egy kiskutyára.

Te miért tartasz a kutyavásárlástól egyébként?

2014. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a rex kutya otthonba rendszeresen megyünk.belegondolva inkább a nyugalmamat féltem.
2014. okt. 2. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vállalj egy kutyust ha te is szeretnéd. Vannak felelősségteljes gyerekek, de azért valjuk be nem biztos, hogy suli előtt fel fog kelni sétálni, vagy ha -20 fok lesz kimozdul a meleg szobából. Ha továbbtanul még kevesebb ideje, energiája lesz. Tehát ha az egész család bevállalja akkor vágjatok bele.
2014. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak lakás van,akkor a napi rendszeres sétákra kell felkészülni,ami elég fárasztó,mivel mindig menni kell,ha senki nem vállalja,akkor neked.Amúgy jó kutya,értelmes,könnyen nevelhető,de nagyon fontos,hogy ne szaporítótól vegyétek.Szóval már most érdemes utána nézni,kiválasztani a kennelt.Kölyöknek minden kutya cuki,de hogy mi nő belőle,arra csak egy jó tenyésztő adhat garanciát.
2014. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már néztünk is egyet a határvölgyi ezüstcsilag kennelt de nem tudjuk igazán hogy jó e ez a kenel.
2014. okt. 2. 12:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A Határvölgyi... nem is tudom. Vannak jó kutyáik, de kevésnek van meg a szűrése. Én inkább a Slippy Star-t ajánlanám.
2014. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utána jártam tényleg jó az a kenel
2014. okt. 2. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!