Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát éjszakára egyedül...

Kiskutyát éjszakára egyedül hagyni?

Figyelt kérdés

3 hónapos kölyökkutyám van, úgy néz ki ma nem tudok itthon aludni vele. Arra gondoltam, nagyon kifárasztom, este 9-10 körül elmegyek, és másnap reggel 8-ra itt vagyok vele, megint játszok egy nagyot.

Így kibírja, vagy szervezzem meg máshogy az estét?


2014. okt. 2. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fokozatosan hozzá volt szoktatva az egyedül léthez akkor kibíjra. Ha nem akkor kezd el vele még most.
2014. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, egyetemista vagyok. Van nap, mikor reggel 7-től este 5-ig nem vagyok vele itthon. Addig nyugiban elvan, a szomszédok se szóltak, hogy sírdogálna, pedig kb. papír falak vannak. Csak ez mégis éjszaka, aggódom a kiskutyámért. 1 lámpát felkapcsolva hagyok neki az előszobában, azt hiszem.
2014. okt. 2. 12:12
 3/4 Adryenn13 ***** válasza:
100%
Felesleges a lámpa, mialőtt elmész vagy lefekszel, játsz vele hogy picit fáradt legyen, adj neki enni, majd pár játékát és valami rágócsontot( préseltcsont vagy hasnló) hagy neki ott, és elllesz, vagy ha van ketreced éjszakára tedd be oda egy plüssjátékkal, vagy épp az ő kedvenc játékával+ a rágócsontal. és ellesz ott. :)
2014. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam. :)
2014. okt. 2. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!