Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáitok hogy viselik, ha...

A kutyáitok hogy viselik, ha elmentek pár napra és hogy viselitek Ti?

Figyelt kérdés
Az én kutyáim nagyon gazdifüggőek, egész nap követnek és nem találják a helyüket, ha nem vagyok itt. Nagyon ritkán utazunk el, max egy évben egyszer, de amikor megjövünk, letépik rólam a ruhát. Most idén először gondolkodunk abban, hogy elutazunk Karácsonykor, de már most parázok miattuk. Anyósomék szoktak eljönni etetni őket, meg kb. itt vannak velük fél órát. Nagyon nehezen viselik. Tavaly én is nehezen viseltem, de úgy gondolom nem ronthatom el azzal folyton a pihenésem, hogy állandóan rajtuk jár az eszem.
2014. okt. 2. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem panzió? ott aktívan foglalkoznának velük.
2014. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sippara ***** válasza:
100%
Sehogy, velük együtt megyünk nyaralni, családtagok.
2014. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Önszántamból egyszer hagytam magukra a kutyáimat (15 éves az idősebb) 2 éjszakára. A volt férjem költözött hozzájuk, Őt jól ismerték, így elvoltak vele. Szerintem engem jobban megviselt az egész. Viszont egyszer úgy adódott, hogy két hétig magukra kellett hagynom, még kórházba kerültem egy baleset miatt. Akkor a párom és a kutyás barátok vállalták őket közösen, viszonylag jól viselték, de persze nagy volt az öröm mikor haza jöttem. Azt rosszabbul viseltük mindannyian, hogy hiába voltam itthon, külön kellett őket zárni, nem mehettem velük.

Azóta is viszem magammal őket szinte mindenhova, de nekem ez a baleset egy jó lecke volt arra, hogy igenis kell néha nélkülem is lenniük, mert bármi történhet, amiért nincsenek velem.

2014. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!