Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 honapos rottweilerem...

Van egy 5 honapos rottweilerem. Miert csinalta ezt? Tobbi lent

Figyelt kérdés
setaltatas kozben beugrottam a kisboltba kikotottem addig. mindenki aki a boltba be akart jonni megugatta.mikor veletlenul hosszabra kotottem a porazt be se mertek jonni annyira ugatott.utana szolt a boltos hogy kossem rovidre. mikor meg kimentem semmi problema mar nem volt csak eleg feltunoen orult. esetleg ennyire feltene mar? vagy miert csinalta ezt volt nem egy ket kutyam ok meg nem csinaltak ilyet.
2014. okt. 2. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elbizonytalanodott nélküled az emberek között. Tessék tanítani, hogy feleslegesen ne ugasson.
2014. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
... és vidd társaságba kutyák-emberek, én néha pesten kiviszem a keletibe, és megvárok vele 1-2 vonatot. gondolom Nálatok is van olyan hely ahol tud kutyákkal és emberekkel találkozni.
2014. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ha surun emberek koze bem de seta jozben akihez odamehet simogatja jatszik vele meg ugye az ismeroseim is. ezt nem ertem o soae csinalt ilyet a bolt elott jatszott a gyerekekkel mindwnkivel aki oda ment nem volt baj sose. csak most szo szerint mikor a poraz hosszun volt a bolt elott az ajtoban allt es ugy ugatott.
2014. okt. 2. 16:17
 4/11 A kérdező kommentje:
ja en a villamoshoz szoktam vinni es legalabb egy fel orat ott allunk. a keleti az messze van az a baj nekunk
2014. okt. 2. 16:19
 5/11 A kérdező kommentje:
es ket 3 emberrol beszelek nem volt zsufoltsag. nem ertem pedig az emberekkel nincs baja mindenkinek orul
2014. okt. 2. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:
hacsak egyszeri eset, akkor lehet hogy nem "tetszett" az illető szaga, vagy "szemezett" vele, passz. esetleg ha megint előfordul, akkor próbáld olyan helyre kötni, ahol Te látod, de ő Téged nem, és figyeld a reakcióját hogy miért, vagy kire ugat.
2014. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2014. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
little red. leirnad nekem hogy mi ez a video mert sajnos telon nem tudom megnezni.
2014. okt. 2. 17:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Arról szólt, h NE HAGYD KINN a kutyát vásárlásnál. Vagy kutyázz, vagy vásárolj. Megharaphat bárkit, ellophatják, elszökhet. Kell a probléma?
2014. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igy nagyobb bolt elott nem is hagynam kint a kutyat mint a cba tesco ....... csak nalunk ugrottam be a kisboltba.errefele mindenki joforman kutyaval jar a kisboltba de szerintem hagyom inkabb ezek utan vele nem megyek.
2014. okt. 3. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!