Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri kutyakozmetikusnak...

Megéri kutyakozmetikusnak tanulnom?

Figyelt kérdés
Most kezdeném a tanfolyamot, nagyon szeretem az állatokat,és olyan emberek mindig lesznek akiknek a kiskedvencük az első. Ti hogy gondoljátok? Valakinek tapasztalat??

2014. okt. 2. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
főállásként nem hinném, hogy meg lehet belőle élni
2014. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Ritka az, aki ebből meg tud élni, és többnyire nem kezdőként, hanem már sok év után, amíg mellékállásban csinálta, házhoz ment, stb. míg össze nem jött egy kuncsaftköre.
2014. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Én is ezt tervezem (én még nem jelentkeztem tanfolyamra, gyűjtés van még..), viszont azzal a tudattal, hogy ebből aztán soha nem leszek milliomos. Az a vágyam, hogy anyagilag maximum (!) el tudjak vegetálni vele mindig, viszont olyan vagyok, hogy ez nekem már meg is éri, olyan típus vagyok, aki előbb keseredne meg abban, hogy valami f0st dolgozik, és ugyanúgy vegetál, maximum egy kicsit több pénzzel (ami nagy dolgokra ugyanúgy nem elég). Szóval ha nincs nagy anyagi vágyad, nem tervezel sok gyereket, vagy csak mellékállásban csinálnád, akkor vágj bele. Gazdikhoz egy nagy zsák tolerancia, kutyusokhoz egy nagy zsák türelem, határozottság és szeretet - én ezeket gondoltam ki magamnak is, mint megfogadandó "öntanács".
2014. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ,hol élsz.Van ahol megélsz belőle,van ahol soha sem.Kell hozzá jó kézügyesség és némi alap tőke,hogy jó felszerelést tudj beszerezni,különben nem tudsz szépen dolgozni.
2014. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
48%
Ha gondoltal arra hogy esetleg kulfoldre menj Olaszorszagba vagy Angliaba ott jo penzt lehet keresni vele.
2014. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!