Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyát tudom úgy nevelni,...

A kiskutyát tudom úgy nevelni, hogy ha rosszat csinál akkor megfogom és finoman leszorítom, úgy ahogy az anyja is csinálja?

Figyelt kérdés
a csodálatos kutyadokiba szokta úgy csinálni ,hogy megnyugtassa a kutyákat, ez működik egy határozott nem mellett, hogy megfogom és finoman elfektetem és "leszorítom" a kiskutyát? vagy ha nagyon rosszat csinál akkor pedig odább is rakom egy picit úgy ahogy az anyja tenné azt..
2014. okt. 2. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy még ilyet sosem láttam szuka kutyától. Persze könnyű bármit eladni azzal a szlogennel, hogy "az anyja is ezt csinálja", de ez is pont olyan, mint a kutya hátára fektetés vagy a grabanc megrázása. Talán új, de egyiket sem csinálja a szuka a kölykökkel.

A másik, én nem ajánlom a csodálatos dokit, mert abból nem fogsz megtanulni semmit, viszont számtalan baromságot átvehetsz. Én azt mondanám erre a Cesarra, hogy jó marketingese, jó rendezője és jó operatőre van. Te, mint néző, nem látsz semmit az esetekből, nem látod, hogy a kamerák mögött mit is csinál a kutyával, arról nem is beszélve, hogy a gazdi nélküli "rehab" semmit sem ér.

Ha azt szeretnéd, hogy a kiskutyáddal ne legyenek gondok, inkább keress egy jó kutyaovit, ott mindenben tudnak segíteni a kiképzők.

2014. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az anyja nem így csinálja, az tuti. Ha nagyon durván fegyelmezi, akkor is inkább a kiskutya pofájára fog rá a szájával, de nem nyomja le. Ez a lenyomogatósdi egy haszontalan marhaság amit kitalált egy nagyokos de semmi alapja sincs. A pofájára viszont te is ráfoghatsz úgy, hogy fölülről megfogod és az ajkait rászorítod a fölső fogsorára. Ez fáj neki és általában elegendő büntetés. Ezt érdemes a "nem" szóval együtt alkalmazni, és akkor később már elég lesz csak a "nem" is.
2014. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy mi az a "rossz", amit csinál a kiskutya.

ha bepisil még, akkor nincs bünti. Ha felugrik, el lehet hárítani és csak akkor foglalkozni vele, ha nyugton van. Ha rág olyasmit, amit nem kellene, akkor elveszem, eltolom egy nem kíséretében és adok helyette rághatót. És lehet folytatni a sort. ha mindig lenyomogatod, annak igen rossz hatása lesz a kiskutya és a te kapcsolatodra.

2014. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!