Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem helyes a lakásban...

Miért nem helyes a lakásban kutyát tartani?

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Mi bak lenne vele? Ez egy régi és nagyon ostoba tévhit, hogy a kutyát nem szabad lakásban tartani, mert rossz neki vagy mert beteg leszel, mert ő beteg lesz, stb.
2014. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lenne helyes?
2014. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok, "baj" akart lenni.
2014. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Már vagy 10 éve lakásban tartok kutyát, semmi baja nincs. Megfelelő ételt kap, szeretjük, foglalkozunk vele, és napi 3x sétálunk. Aki ezt gondolja, az hülyeségeket beszél. Szinte minden fajta tartható lakásban, ha megfelelően van tartva (azért egy panelban ne tartjuk kaukázusit, ezért írtam, hogy SZINTE minden fajta)
2014. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Mert azt gondolják hogy minőségibb élete van a kertbe kidobva (tisztelet a kivételnek), mint ha naponta többször, órákra viszik sétálni, mozgatni, kutyákkal játszani.

De a lakásban tartott kutyának tényleg ki kell elégíteni az igényeit. Ahogy a kerti kutyának is kellene...

2014. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Kaukázusi kutyánk volt panelban. Semmi baja nem volt ha csak nem az hogy a séták után totál ki volt........

Ugyanis rengeteget mentünk vele az erdőben.

2014. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

A témával részletesen foglalkozik:

[link]

2014. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én szerintem sincs semmi baj vele, sőt!

Csak egy érvelő esszét kell írnom erről és hát nem tudok mit írni, mivel szerintem nincs vele semmi gond.

2014. okt. 2. 20:08
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha így teszed fel a kérdést, nem lehet rá érdemben válaszolni.
2014. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem írhatsz arról érvelést, hogy miért lehet lakásban? Hogy van megfogalmazva a kérdés? Érettségin is mindig lehet a megadott dolog mellett és ellen is érvelni.
2014. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!