Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vitázok egy szaporítoval mit...

Vitázok egy szaporítoval mit írjak neki?

Figyelt kérdés

jól megfogalmazott dolgot írjatok amitől rosszul érzi magát (egy tk-s szapi) nincsenek tesztjei ösze visza pároztat

utoljára ezt írta:

próbáld értelmezni a hirdetést először, a 60.e ft a hobbi ára egy utolsó putris vagy ki mondta neked vagy honnan veszed hogy nincsennek tesztjeik? teszteltetve vannak... haszonnal eladni meg keveset költök rájuk?? hát nem költök rájuk keveset és azt hogy milyen párosításokat csinálok szerintem sehol nincsen kőbe vésve.. lehet te fantáziátlan vagy de így jártál... tenyésztésre meg csak csipelt kutyát adok el...bár abszolult nem ismersz és nem is tudsz te semmit sem.. én itt befejeztem a társalgást mert undorító vagy.rohadj meg azt csinálok amit akarok évben 3 alom és ? nincs kőbevészve menyi lehet



#szaporító #szapotito #tk-s szapi
2014. okt. 2. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Minek állsz le okoskodni, ha nem éretsz hozzá? Mi mondjuk meg, h mit írj? Helyetted wcre ne menjünk?
2014. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Te sem lehetsz nagy szám ha ilyen hülyeségekre pazarlod az idődet, és energiádat.

Csak, hogy tudd:

Bármit is akarsz írni a szaporító szaporító marad. Nem fogja magát rosszul érezni, jobb esetben kiröhög, rosszabb esetben anyádat fogja emlegetni.

Amúgy meg: Mi a fenének foglalkozol vele? Ha nem tetszik, hogy szaporít, akkor ne vegyél tőle kutyát ennyi..

2014. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tesóm vet tőle és hd-s kutyát tk ivartalanítás után ad de sehol semmi csak meg akarom szidni hogy kicsit roszul érezze magát hogy átvert egy gyereket
2014. okt. 2. 20:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Feljelented a szervezeténél.Kár vele egy szót is vesztegetni.
2014. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
gondoltam hogy írok valami frappáns dolgot, de az ilyenre kár a "klaviatúrát" pazarolni. szélmalomharc lenne meggyőzni Őt bármiről.
2014. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy DP-s a kutya? Ivartalanítva adta el?
2014. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Fenyegesd meg, hogy ráküldöd a NAV-ot, az biztos kellemetlenül érintené :)
2014. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
az a baj hogy számlám van nem azt mondta csak hogy rálépett az anya ezért sántít
2014. okt. 3. 00:22
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

1.: szerintem az üzenete át lett fogalmazva, elég kisgyerek stílus.


2.: fingunk nincs a körülményekről. Ivartalanítási kötelezettséggel hobby célra meg adnak el kutyákat a tenyésztők. Ezzel nem lehet probléma.


3.: Nem lehet 100% szűrni az örökletes betegségeket, ezen fölösleges is agyalni. Attól ő még nem lesz szar tenyésztő mert egy 15 generációval ezelőtti kutya örökített szar gént és az most ütött ki.

2014. okt. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Jelentsd fel és kész... Ilyen mocskos emberekkel kár vitázni. Csak cselekedni kell.
2014. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!