Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan növeszthetném meg a...

Hogyan növeszthetném meg a kutya pofaszőrét?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 10 hónapos Yorkim, és amikor eszik bele ragad a kaja és letörik az a rész, lassan már nem is lesz szőr a pofián. És arra lennék kíváncsi hogy hogyan tudnám neki megnöveszteni mert semmit nem találok róla az interneten. Előre is köszi a válaszokat. :)

2014. okt. 2. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

öööööööö, száraztápba ha belelóg, az hogy ragad rá?

vajh, mit eszik a kutyád?

2014. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is elhagynám a konzervet, mert borzasztóan fogköves lesz a kutyus, és tápanyag sincs benne annyi, mint a száraztápban. Yorkik amúgyis hajlamosak a fogkövességre, ez pedig, ha nem szedeted le, akkor fogvesztéshez vezethet! Vegyél neki inkább szárazat, azt is szeretni fogja ropogtatni, ne dőlj be annak ha esetleg válogatós! Enyém is az volt, ráhagytam, konzervvel etettem, és egyszer csak arra ébredtem, hogy nagyon büdi a szája. Elkezdtek romlani a fogai, az orvos mondta nekem ezeket, amiket fönt írtam! Na azóta nincs kecmec, hiába finnyáskodott az elején, az egészségéért ezt meg kell tenni.
2014. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Letörlöd kaja után a szakállát, és lőn, nem fog letörni. Egyébként sem hagyunk belerohadni semmiféle mocskot a kutyába, sosem nem gondoltam, hogy ezt pont egy yorkis gazdának fogom magyarázni.
2014. okt. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rizzsel meg nyers hússal etetek. A kutyám mindig lenyalja a szájáról és nincs rajta semmi mert ami oda ragad lenyalja szőrrel együtt.
2014. okt. 3. 07:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor se szabadna így törnie, nincs valami hiánybetegsége, amitől ilyen gyenge és így törik a szőre? Ráadásul már nem babaszőre van. Én röviden tartanám a szakállát egy ideig, hogy megerősödjön, mert mint az emberi haj, ha egyszer rossz állapotban van, azt igazán csak vágással lehet feljavítani.
2014. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!