Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Floric kutyatáp, mint jutalomf...

Floric kutyatáp, mint jutalomfalat?

Figyelt kérdés
Egyszer vettem ilyen tápot, nagyon ízlett a kutyáimnak, de főtápláléként nem adnám az összetétele miatt, ezért arra gondoltam, hogy jutalomfalatnak jó lenne. Plusz pont, hogy könnyen törhető, így kistestű kutyáknak is adható. Adja valaki jutifaliként ezt a kutyának? Mi a tapasztalata? Bevált? A válaszokat előre is köszönöm!

#kutyatáp #jutalomfalat #kiegészítő eledel
2014. okt. 3. 18:37
 1/4 Hovarju ***** válasza:
100%
én már több gazditól hallottam, hogy használja jutalom falatnak. Én is kipróbáltam nekünk is bevált.
2014. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem (meg a kutyák is :)). Nincs tökölés a virslivagdosással, nyáron se rohad meg sehol, nem kell kicentizni, hogy mennyit kell darabolni; sorozatnézés közben széttördelek egy zacsit, és akkor van jutifalatunk egy darabig.
2014. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra valóban nem jó, hogy csak ezt egye a kutya, de jutalomfalatnak nagyon jó! :)
2014. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A marhás a legjobb. A legtöbb kutyát megbolondítja az illata. Arra érdemes figyelni, hogy nem kell hagyni kiszáradni.
2014. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!