Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bőrproblémás kutyámon segítene...

Bőrproblémás kutyámon segítene, ha beoltatnám bőrgombásodás elleni oltással?

Figyelt kérdés
Csak most láttam meg egy rendelő honlapján, hogy létezik ilyen oltás. Vajon nem lenne jobb a kutyám állapota? Legalább ha kivakarja magát, nem fertőzné vissza gombával, ez meg már haladás, nem?
2014. okt. 3. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt az állatorvossal beszéld meg!
2014. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Menj el az állatorvoshoz,és majd ő megmondja,hogy milyen beavatkozások kellenek,te ne szólj bele ebbe! Amúgy se oltaná be csak úgy ha te akarnád!Az állat egészsége a legfontosabb nem a te véleményed!
2014. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Basszus utolsó, láttál te már állatorvost? Beszéltem én már olyannal is, akinél konkrétan a szájába kellett rágni mindent, rákérdezni mindenre, aztán utánajárnom, stb, mert elküldte volna kezeletlenül a kutyámat, magától csak hebegett-habogott! Inkább te ne szóljál bele abba, hogy én elég alaposnak érzem-e a munkájukat!
2014. okt. 3. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Be lehet oltatni (én is megtettem), de ha nem gomba okozza a problémát akkor teljesen felesleges. Amennyiben valóban gomba okozza a problémát, akkor az pár fürdetés és gyógyszeres kezelés után javul és meg is gyógyul.

Ha nem kezd el javulni, akkor nagy valószínűséggel nem is gomba. Teljes körű vizsgálatokkal lehet csak kideríteni a bőrprobléma okát.

2014. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!