Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
A kutyafuttatóban a kan kutyám más kan kutyákkal közösül. Nem csak imitáló mozdulatokat tesz a másik sírdogál alatta ha pedig ellenkezik akkor megveri.

2014. okt. 4. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem közösül, hanem a dominanciáját fejezi ki. Tiltani kell, és kutyasuliba vinni, mert te leszel a következő, akin ezt megcsinálja!
2014. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De tényleg bedugja a másiknak. Azok meg sírnak..

Szinte megeroszakolja őket. Volt amelyiknek vérzett is utána...

2014. okt. 4. 17:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Dominancia probléma! Ha meg észreveszed, miért nem tiltod? A másik kutya gazdája is hagyja, mikor ilyen történik?

Tiltani kell, a kutyádat meg nevelni!

2014. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És még nem vágott pofán téged egyik kutya gazdája sem??? :O
2014. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miert vágott volna? Ok azt mondják a kutyák elrendezik egymás közöt. Amikor nálatok osszeverekedik 2 kutya akkor futsz oda azonnal? Így hogy alakul ki a rangsor?
2014. okt. 4. 18:03
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Jó, ez kamukérdés.... ilyen nincs, h bedugja meg sírdogál....
2014. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Nyüszítenek.
2014. okt. 4. 18:14
 8/12 anonim ***** válasza:
persze hogy nyüszítenek, mert megadják magukat a Te kutyád ezt meg kihasználva tovább dominálja a szerencsétleneket. amikor az enyém kicsi volt, ővele is ezt tette egy-két kutya, hiába szóltam a gazdájára. sőt egy párat magam szedtem le az enyémről, és "finoman" odébb tessékeltem, nah akkor már rögtön szolt az adott kutya gazdája hogy mit képzelek. én voltam a paraszt, amiért nem hagytam dominálni az ő kutyáját.
2014. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

" ha pedig ellenkezik akkor megveri."

Tipikus dominancia-harc. Ha gyengébb behódol, természetesen esze ágában sincs megdugni.

2014. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, több nézőpontból is. Ha a kutyám csinálná, kb. lerángatnám a másik kutyáról, és kutyasuli, azonnal.

Ha az én kutyámmal csinálná ezt egy kutya, tennék róla hogy máskor elkerüljenek minket messziről, ha a gazdája olyan szerencsétlen hogy hagyja.

2014. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!