Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellopták a kutyám. Ilyenkor...

Nunu2014 kérdése:

Ellopták a kutyám. Ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az állatorvosom beírta a petvetdatába, hogy lopott. Ezt én a rendszerben nem látom, de az utolsó adatmódosítást igen. Eddig az a dátum szerepelt, amikor bejelentettem, most meg döbbenve tapasztalom, hogy adatmódosítás történt, ami arra enged következtetni, hogy átíratta az ellopó a saját nevére.
2014. okt. 4. 20:37
1 2
 1/19 anonim válasza:
0%
jelszó módosításról hallottál??
2014. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha a kutyának regisztrált chipje van a te neveden, akkor már visszakaptad volna a kutyát, ha valaki elvitte egy állatorvoshoz.
2014. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem hallottam róla, ugyanis közelebbi adatok megtekintéséhez és az adatok módosításához csakis állatorvosoknak van jogosultsága, így csak nekik lehet jelszavuk.
2014. okt. 4. 20:48
 4/19 A kérdező kommentje:
Fentebb írtam. Az én nevemen van és a nevem mellett szerepelt, hogy lopott a kutya. Ennek ellenére egy állatorvos mégis átírta másik névre. Én úgy tudom, hogy ez bűncselekmény.
2014. okt. 4. 20:51
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ez bizony az, nem tudják kideríteni hogy melyik orvos írta át? de így viszont megtudod keresni a mostani "gazdáját" és esetleg képekkel,(ha van) törzskönyvel, vagy oltási könyvel bízonyítani hogy a tiéd?
2014. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném, hogy ha nem lenne regisztrálva a chip, meg sem tudnám nézni a petvetdatába, mert azt írná ki, hogy nincs ilyen regisztrált chip.
2014. okt. 4. 20:55
 7/19 A kérdező kommentje:

Pontosan. Az állatorvosom meg tudja nézni, mert van jogosultsága. Reggelre kideríti. De hogyan tovább? Menjek a rendőrségre és jelentsem fel a tolvajt, az állatorvost? Mert ez már nem csak sima lopás, hanem okirat hamisítás vagy adathamisítás...

Nem értem, hogy vállalhat be ilyet egy állatorvos, hisz az állásával játszik. 2X is leellenőriztettem, hogy tutira be lett jegyezve, hogy lopott és megerősítette a dokim.

2014. okt. 4. 21:00
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Bebattyogsz az állatorvosodhoz és vele megnézeted a kutyád adatait. ha át lett írva, neki is kötelessége jelenteni a kamaránál azt az orvost, aki ezt megtette úgy, hogy az adatoknál az szerepelt-keresik-.
2014. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. okt. 4. 21:04
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A többiek leírták mit tegyél.


Sajnálom,hogy ez megtörtént és én az olyan állatorvost aki ilyet megtesz elvenném tőle az egész praxist!!!


Mindenképpen ki kell deríteni,hogy hol van a kutyád.


Remélem meglesz!

Majd írd le,hogy áll az ügy.

2014. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!