Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a kutyabetegség?

Hugersza kérdése:

Milyen ez a kutyabetegség?

Figyelt kérdés
Röviden csak annyi hogy a kutya nem eszik, nem iszik, nagyon le van gyengülve és csak fekszik 2-3 napig majd meghal.

2014. okt. 4. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Oregseg. Egy kutya max 10-15 evig el.
2014. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem kutyabetegség hanem emberi ostobaság, felelőtlenség és nem törődömség.
2014. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
HG szindróma. :-( nagyon szomorú kórság
2014. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy megjegyzem: Ha az én kutyám nem enne több mint 1,5 napig, akkor már rohannék az állatorvoshoz. -__-
2014. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez kb bármire utalhat, lehet (mint már irták) túl öreg, babéziás,valami fertőzés bármi.
2014. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emberi felelőtlenség!


A kutyáknál a betegségek 90% -a így kezdődik, étvágytalanság,kedvetlenség.Ha idejében orvoshoz lennének víve a kutyák akkor meggyógyulnának.


Én kutyám egyszer volt,hogy reggel csak feküdt,az furi volt,hogy nem jött elém amikor felkeltem.Majd adtam neki egy kis párizsit,nem ette meg letette a fejét. Időközben véreset is hányt,meg véres volt a széklete.Nem kellett több vittem a dokihoz.Kiderült,hogy parvós.Előző este is csak keveset evet,többet feküdt,de a kedve még jó volt akkor nem gyanakodtam,de reggelre.


Az aki napokig nézi míg szenved a kutyája hát az egy állatkínzó!A kutyák ilyenkor nagyon szenvednek és ha meghalnak akkor kínok között :(

2014. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felelőtlen gazda itisz.... Súlyos betegség gyógyíthatatlan :(((
2014. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden nap normálisan volt vele foglalkozva!
2014. okt. 5. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak abban a 2-3 napban volt leszarva amíg haldoklott, érthető és teljesen logikus. Sajnálom a kutyát - és csak remélni tudom h több nem lesz. (A jóhír h 2014től már kötelező tartozéka egy udvarnak/kertnek sem a kutya, így a tartása sem kötelező - a vele járó orvosi ellátással)
2014. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!