Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nem megy be a házába,...

Kutyám nem megy be a házába, hogyan szoktassam be?

Figyelt kérdés
Tavasszal vettem, most 9 hónapos. Eddig az udvaron aludt, de most van egy rongy, amit folyton cipel magával és csak arra fekszik,szerintem fázik. Van háza, az udvaron van egy fészer, annak mindig nyitva van az ajtaja, azon belül van a kutyaház, hogy védett helyen legyen, tettem be neki 2 régi kabátot. De nem megy be. Kisméretű kutyus. Már próbáltam jutalomfalattal is de akkor csak bemegy, megeszi és kijön. Valaki tudna segíteni?

2014. okt. 5. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor látod, hogy aludni készül vidd be a rongyat a házba. Egyébként nem lehet, hogy érez valami számára kellemetlen szagot a házban vagy a feszerben és azért nem akar ott letelepedni? Eddig hol volt a megszokott alvohelye? Esetleg ha oda át tennéd a házat.
2014. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerüen megszokta a kintlétet.Nincs ott semmi gond,nem fog megfagyni stb...a természetes hőérzete azt váltsa ki.hogy a sürübb alsó szőrréteg megvastagszik.Ez igy normális.Nem kellrátuszkolni semmi kabátokat,tudom most jól lepontoznak de egy csöppet sem érdekel.Sok aki azért veszi a mini cukorvalatkára a kabátkát ,hogy barby babának tünjön.Na őket tudnám kirugni a vilárürbe!
2014. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kutya kabátot vettem, hanem két régi szőrmekabatot tettem a házába. Köszi a válaszokat.
2014. okt. 5. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!