Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol aludjon a kutyus?

Hol aludjon a kutyus?

Figyelt kérdés
3 órával ezelőtt vettem egy puli kiskutyust . Nem tudom hogy hol csináljak neki helyet . Kint van egy kis kazánházunk, nagyon jó meleg , biztos nem fázna meg és se macska, se kutya nem tudna hozzá bemenni , csak attól félek hogy még nagyon kicsi hogy kirakjam. (5hetes)
2014. okt. 5. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
az udvaron.semmi baja nem lesz
2014. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
5 hetes???? Az udvaron semmi baja nem lesz, első?? Még az anyja mellett lenne a helye, kint egyedül a hidegben megfázik, meghal, de bent se biztos, hogy életben marad. Ő még szilárd anyatejen kellene, hogy éljen és némi szilárd táplálékon, nem pedig új gazdánál lenne a helye!! Vegyél neki kecsketejet és tartsd bent a lakásban, illetve irány az állatorvos! Akitől megvetted, remélem valaki feljelenti ezért!
2014. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
a butaságod. Nekünk tacsi van kint és 6 hetesen máraz udvart szelte kötelező oltás után azonnal udvaron lett.És lám semmi baja.Huzz már 2-es mi baja lenne.Jó hogy nem már szobát ne csináljunk neki? Volt már életem folyamán vagy 10 kutyánk,desosem fázott meg egy sem.Lassan kitörlöda kutya seggét.Szedd már magad össze,és inkább magadat meg a kölyköd dátumozd.A háziállat meg másodrendű,tehát nem ők az elsők.
2014. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
ja és az anyatej nem szilárd te ....
2014. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
5 hetesen még semmi keresnivalója nálad. 8 hetes kora előtt törvénybe ütközik elhozni egy kutyát, még majdnem 1 hónapig az anyjával a helye. Még szilárdat se eszikt talán. Gratulálok a szaporító támogatáshoz! És megmondom őszintén: tök mindegy hol alszik, valószínű úgysem fog sokáig! Nagyon nagy kockázatot vállaltál. Remélem van elég pénzed és erőd, ha esetleg beteg lenne vagy meghalna. Az első az, hogy elviszed orvoshoz, és nyiván 3 hónapos koráig illik bent tartani. Chip, oltások, féregtelenítés és állapotfelmérés az első dolgod, aztán pedig imádkozz hogy nem örökölt semmit a szüleitől!
2014. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Hol vettél te """puli""" kutyát? 5 hetes? Jézus
2014. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
8%
Te se gondoltad hogy itt ilyen kérdést felraksz itt mindenért leharapják a fejed! Én 4 hetesen hoztam el kiskutyánkat bent volt házban pár nap alatt már alig pisilt be nagyon gyorsan tanult pedig tényleg kicsi volt most 8 hónapos semmi baja sincs neki egészséges és nagyon erős kutya lett. Nekünk kandallótól nem messze volt egy kosárban.
2014. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Még egy ember aki támogatja a magyarországi szaporítókat... Ráadásul egy szép, régi magyar fajta szaporítását... Elkeserítő.:(
2014. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Azoknak pedig akik azt mondták hogy miért hoztam el azt üzenem hogy a kutyus remekül van , nincs semmi baja . Elvittem állatorvoshoz, majd kicsattan az egészségtől. Arra pedig hogy anyatejet kellett volna még neki kapnia csak azt tudom mondani , hogy ha otthagyom akkor sem tudott volna tovább szopni , mert már nem volt teje az anya kutyának mivel 8-an voltak . 1 hétig bent volt a lakásba de utána már annyira szeretett kint lenni hogy csak akkor jött be ha bevittem , bent pedig elkezdett nyüszíteni az ajtónál , hogy engedjük ki. Megbarátkoztak a macskánkkal és jól elvannak. Azóta kint alszik a kazánházban és remekül érzi magát .

2014. okt. 18. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!