Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tudná megmondani mennyi a...

Ki tudná megmondani mennyi a komondor csont indexe és testtömeg indexe a standard szerint (ha van ilyen egyáltalán)?

Figyelt kérdés
Én az orosz pásztorkutya fajtáknál találtam ezekre vonatkozó adatokat és nagyon hasznosnak találtam a kutya testfelépítésének meghatározása szempontjából.Jó lenne, ha lenne erre vonatkozó adat a komondornál is! Nekem egy most 6 hónapos kan komondorom van, annál méregetek és szeretnék hasonlítgatni.Annak is örülnék ha valaki tudna mért adatokat közölni kölyök vagy kifejlett komondorjáról, méreteikről. Az értelmes válaszokat megköszönném... :D

2014. okt. 6. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam ilyet.

Az én komondorom növekedése az alábbi volt.


8 hetes - 10kg

10 hetes - 13kg

3 hónapos - 17kg

4 hónapos - 27kg, 55cm mar

5 hónapos - 33kg, 62cm mar

6 hónapos - 38kg, 68cm mar

7 hónapos - 42kg, 72cm mar

8 hónapos - 46kg, 76cm mar

9 hónapos - 50kg, 78cm mar


Jelenleg 6 éves és ~80cm mar és 65kg.

2014. okt. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az orosz kutyafajták (kutyatár sorozat)közli ezeket az adatokat eredeti orosz forrásokból.Érdemes utánanézni.Tanulságos...
2014. okt. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!