Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Chow termékekről vélemény,...

Dog Chow termékekről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok válaszát várom, akik ezzel etetik/etették a kutyájukat. Volt valami negatívuma? A válaszokat előre is köszönöm!

(Tudom, hogy csak közép kategóriás táp, de ennél jobbat nem igazán engedhetek meg magamnak.)



2014. okt. 7. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt adtam német juhász kölyökkutyámnak, 2 hónapos korában (puppyt), szépen fejlődött tőle, aztán átálltunk a Brit prémium tápra. Az csak minimális összeggel drágább, de jóval magasabb a hústartalma. Jelenleg a junior változatot kapja, de mennyiségben ebből jóval kevesebb kell (napi adag) mint a Dog Chow-ból. Így viszont már olcsóbb a Brit, azt kimérve veszem a Kutyaeledel boltban, 640 Ft/kg. De ha 15 kilós zsákban veszed, jóval olcsóbb, kb 560 Ft/kg ár jön ki , épp a múltkor néztem. A Dog Chow-t én anno ennél drágábban vettem,
2014. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi nem tapasztaltunk negatívumot.Szívesen is eszik.
2014. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sajnos nem vált be. Hasmenése volt tőle és valamelyik összetételére allergiás lett. Szerintem a csirkére, ami benne van, mert azóta minden csirkés táptól kijönnek a tünetek :(
2014. okt. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált. Elég válogatós száraztápok terén a kutyám, a gyengébb minőségűt nem nagyon eszi meg. Egyszer etettem vele a fent leírt tápot, falta, és az ürüléke minimális volt. Jó kis eledel, ajánlom.
2014. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) A Large Breed változata is jó?
2014. okt. 12. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!