Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyot harap a 8 hetes kiskuty...

Nagyot harap a 8 hetes kiskutyám és morog is meg néha meg is ugat, szerintem nem mindig gondolja játéknak, hogyan neveljem ilyenkor?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Pofon kell vágni a harapáskor, nem utána, hanem rögtön akkor. Természetesen nem "verjük" a kutyát, nem akkora pofont adunk neki, hogy a fal adja a másikat, és nem az orrára vagy a fenekére csapunk, hanem a szája szélére. Közben határozottan ráparancsolunk: "nem harap!"

Nálunk ez vált be, de van másik módszer is. Amikor harap, felsikoltasz, mint ahogyan a testvérei is, ha eldurvult a játék. Az alomban így jeleznek a picik egymásnak, és akkor a harapó kiskutya tudni fogja hogy ez már túl erős volt.

Kinek ez jön be, kinek az. De nagyon gyorsan szoktasd le róla, mert később egyre erősebbeket fog harapni. Plusz a szájába a zsákmány való, nem te.

2014. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Ne üsd meg a kutyát! Semennyire!

Jajdulj fel, ha harap, és hagyd ott. Akkor megérti egy idő után majd, hogy ha harap, nem játszol vele.

Egyébként egy babakutyáról beszélünk.

2014. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
hol van ez a kutyus,ha nem tudod szeliditeni engem erdekel
2014. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
babakutya,jaj jaj .milyen a fajtaja.
2014. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

x-edik ilyen kérdés.

olvasni kellett volna kutya vásárlás előtt! de még most sem késő!

2014. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
nem kell olvasni semmit,ird meg hol van,pont ilyen kutyara van szuksegem,lopnak el a tolvajok mindent.
2014. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hatos, egy 8 hetes kutyarol van szo. Nem hazat oriz, nem kemeny, siman jatszik. Az, hogy most igy viselkedik, nem azt jelenti, hogy orizne a hazadat is.
2014. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
ertem 7es,bizonyara sok ilyen kutyad volt mar.hat en megsugom neked ha egy ilyenre szert tennek,(meg volt ilyen,sajnos mar nincs meg)es olyan fajta lenne amilyent szeretnek,(kuvasz,mioritic,esetleg kaukazusi)nem pofozgatnam,batoritanam,es fel ev mulva a gatyad letepne.jelenleg van 6 nagytermetu mind,csak egyik se olyan mint amelyik nincs mar meg(pont ugy viselkedett mint ez,mikor kolyok volt es egy evesen a medvevel is szembe ment).Na most azt kerdezed hol van medve?hat nalunk eppen eleg minden falura jut legalabb 5,mindenki az ilyen kutyat keresi,persze a termet az legyen jo nagy
2014. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, ha megmorog, még bátorítsd is, ügyes. Megsúgom, van ilyen kutyám, egy mudi.3 hónaposan nekem jött, mert nem adtam a kajámból. Szerinted ezt bátorítani kéne? Amúgy nem jó házörző.
2014. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hat figyelj ha neked ment vagy a kutyaval van gond agyilag(ilyen van),vagy elrontottal valamit,de ez nem annyira valoszinu.az en kutyaim szajabol az etelt is kiveszem,peddig gonoszak de a nagyvadtol felnek na,azert kellene egy olyan termeszetu mint a regi,es ez a kolyok(tapasztalat szerint ami nem csak az enyem,hanem dedapak stb az ilyen termeszetu kutyak nem futnak el ha farkast, medvet latnak,nem kicsi a tet,hiszen az eletem,ezert igen,batoritom,igy tudatom vele hogy o is szamithat ram ha baj van)

A pofozgatassal peddig egyaltalan nem ertek egyet,egy gazda nem pofozza a kutyajat,nem igy tanitjak tiszteletre,husegre az allatot,attol csak gonoszabb lesz

2014. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!