Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a szuka kutyámnak adok az...

Ha a szuka kutyámnak adok az én fogamzásgátlómbol tüzelésnél akkor nem lesz kiskutya?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 18:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
de lesz, és a szuka meg is betegedhet. Ha ivartalanitod, megszünik a problémád. De addig is külün kell zárni a kantól, egy atombiztos helyre.
2014. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak ennyit mondok: ivartalanítás
2014. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy a legtöbb emberi fogyasztásra szánt gyógyszerek mint pl: fogamzásgátló szerek az állatok nagy részének akár halálos is lehet?? Remélem van annyi eszed, hogy nem tömöd gyógyszerrel a kutyádat.
2014. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben a kutyád vemhes lesz, te pedig teherbe esel (mivel a kutyával etetted meg amit neked kellett volna megenned).
2014. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
A fogamzásgátló kutyáknak hülyeség. Az ivartalanítás sokkal hasznosabb, és ha ivartalanítva van, tutira nem lesz tüzelés, így kiskutyák sem.
2014. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam el a kérdést rendesen. Ennél nagyobb baromságot nem hallottam még. Az ivartalanítás hosszabb távon sokkal jobb. Hogy jutott ez egyáltalán az eszedbe?
2014. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás!
2014. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Oké hülye kérdés volt. Csak kétségbeetem kicsit. Apuéknál kiskutyák lesznek és inkább nem is irom le mit csinálnak velük ha megszületnek.

Sajnos nincs pénzem és lehetőségem ivartalanitani a kutyáimat :( 2 szukám van bár ők még csak fél évesek igy messze van az első tüzelés (remélem)

2014. okt. 7. 19:40
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szukák akik már fél évesen tüzelnek.
2014. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Szuper :/

valami tanács esetleg az ivartalanitáson kivül? Egy nj és egy tacsim van. UTóbbi benti kutya, viszont ha kiengedem nagyritkán kimegy a kerités elé.

2014. okt. 7. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!