Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kölyök kutyának célszerűbb...

Egy kölyök kutyának célszerűbb mindent a Fressnapfban megvenni vagy inkább rendelni? Ti hol vásároltatok?

Figyelt kérdés

Van már kutyám,viszont ő kistestű, már felnőttként került hozzám és tálat,pórázt,nyakörvet,fekhelyet,tápot nem kellett neki venni mindent adtak az előző gazdái.Később persze amik elhasználódtak lecseréltük újra.


Viszont tervben van egy nagytestű kutya aki kölyök lenne és érdekelne,hogy jobb e mindent egyszerre megvenni mondjuk a Fressnapfba vagy inkább rendelni,árban melyik éri meg jobban?


Egyenlőre elméleti kérdés,csak érdekel :)


2014. okt. 8. 15:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Mi apróságokért mindig a helyi állatfelszerelés boltba mentünk.Bár azért nagyon minőségi termékek nincsenek benne.


Arra is gondoltam elején jobb lenne mindenből minőségit venni.Hogy tovább kitartson.

2014. okt. 8. 15:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szinte minden rendeltem a kölyök kutyámnak, és mindenből minőségit, már születése előtt is sok cucc volt, azt hittem hogy minden megvan már, de hát aztán kiderül, hogy mégsem... Csak 1-2 kevésbé márkás cuccunk van. Nem sznobságból hanem mert tényleg tovább tart! Így könnyebb spórolni mint minden héten az elhasználódott játékokat cserélni és új pórázokat venni mert elszakadt. A Fressnapfba ritkán járok mert nincs a közelünkben, de ott szívesen vásárolnék egyébként. Alphazooba néha benézek, de ott szinte semmi extra nincs! Egyedül a kutyám tálja van onnan és egy kerámia jutalomfalattartó. Meg 1-2 játék és rágcsa talán. Csak akkor vásárolok ott ha "meglepni" szeretném valami újdonsággal, nagybevásárlásnál mindig rendelek, tápot is. Van egy pár kedvenc webshopjaim:

petissimo.hu

kutyamania.hu

petnet.hu

acanashop.hu

allatijoaruhaz.hu

abc-zoo.hu

falatozoo.hu

Mindegyik nagyon jó webshop a Petissimo és a Petnet a kedvencem. A Petissimotól a tápot rendeljük valamint rengeteg kiegészítőnk van onnan. Egy nap alatt kihozzák a tápot és ha akarod későbbi időpontra is beállíthatod a szállítást. A Petnetről pedig inkább felszerelések (pl. a szobakennel) vannak, de játékból innen rendelünk a legtöbbet, mert nagyon jó árak vannak. :) Az abc-zoo-ról a kutyaplédek a kedvenceim, semelyik webshopban nem tudtam megvenni, kivéve itt. A kozmetikai felszereléseink is innen vannak. Elég nagy a választék a játékokat leszámítva.

Én javaslom a rendelést. De ha mindőségit veszel minden drága! Szinte egyformák az árak a webshopban és a boltban is. A kutyatartás nem olcsó dolog főleg ha minőségit veszel mindenből. Ne tudd meg én mennyit költöttem rá, bár nekem semmim nem volt mert nem volt még soha előtte ktuyám így nem volt pl. pár ép játékom, pórázom vagy nyakörvem. Nagyon sok webshop van a neten én is meglepődtem a kezdetekben. A legtöbben sajnos nincs semmi extra választék, de azért akad olyan is ahol több óráig válogathatsz. :)

2014. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
a fressnapf pont arra jó, mint a "hülye nem vagyok" bolt. bemész, megnézed, kézbe fogod, adott esetben ( ha a kutya is ott van ) kipróbálod, majd az árát megnézve, és azt legalább kettővel elosztva rendelsz a netről:)
2014. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokkal olcsóbb netről rendelni, főleg hogy Fressnapf inkább középkategóriás termékeket tart, igazán minőségit nem.

Én a tápot online rendelem nagy kiszerelésben, a szájkosarat is egy munkakutyás (!) webáruházból vettem, a bőr pórázt és nyakörvet bőrdíszművessel csináltattam (nem sokkal lett drágább, mint a fressnapfos bőr szerelés).

A Fressnapf arra jó, hogy atyaisten, vasárnap délelőtt van és találtam egy kóbor kölyökkutyát, honnan a bánatból szerezzek most starter tápot?!

2014. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz spórolni,vegyed ott,amúgy meg a neten sokszor u.az a termék olcsóbb.Szóval körbe nėzel és a neten megveszed olcsóbban.
2014. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem apránként érdemes megvenni. a netről olcsóbb, attól függ mit akarsz venni.
2014. nov. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!