Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kimaradt a tüzelés, kezdhetek...

Kimaradt a tüzelés, kezdhetek aggódni?

Figyelt kérdés
Idős szuka kutyámnak hónapok óta késik, jól rémlik hogy ez elég rossz dolog? El tud maradni a tüzelés "normálisan" is, vagy mindenképpen valami gyulladástól vagy nem megfelelő működéstől szokott ez lenni?
2014. okt. 8. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy természetesen 1000000%, hogy nem vemhesült, vigyáztam rá mindig.
2014. okt. 8. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell aggódni, idős kutyáknál előfordul, hogy a tüzelés alig észrevehető. Minden esetre konzultálj állatorvossal, akár telefonon is. Biztos vagyok benne, hogy ő is azt mondja, hogy ha egyéb tünet (láz, levertség...)nem jelentkezik, akkor nem kell félni.
2014. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Inkább nézesd meg dokival, és akkor már akár rögtön megbeszélheted vele az ivartalanítást is, hogy később se kelljen aggódnod.
2014. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Normálisan" nem marad el a tüzelés, idős korban sem. 15 éves bobtailom még "vígan" tüzelt anno. Mutasd meg dokinak a kutyust, egy ultrahang se ártana...
2014. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!