Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzel a 9 hónapos labrador...

Tüzel a 9 hónapos labrador szukám. Mikor van az, hogy közel engedi magához a kan kutyát?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem akarok kiskutyákat. Ivartalanítani akarom, csak meg akartam várni az első tüzelést. Szerintem ma reggel vagy az éjjel kezdődőtt, a pérája meg volt tegnap duzzadva, de csak ma láttam vért. A közelünkbe nincsenek kan kutyák, de azért mától csak szigorúan kísérettel mehet ki még pisilni is. Bent van a lakásban.
2014. okt. 8. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyája válogatja, de (7)9. naptól a 14(16). napig nagy átlagban. De láttam már kutyát aki a 21dik napon vette fel a kant.
2014. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
a tüzelés végefelé engedi magára a kant, de végig nagyon ügyeljetek rá és pár hónappal később mehet is az ivartalanítás.
2014. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4 hetet számolunk, akkor az 1. és az utolsó héten nagyon valószínű, hogy nem veszi fel a kant, szóval a 2. hét elejétől a 3. hét végéig nagyon kell figyelni.

De én ismerek olyan szukát is, aki a tüzelés kezdete utáni 5. héten is felvette volna a kant.

2014. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Árgus szemmel figyeljük. Szeretném november végén irvartalanítani vagy decemberben. Megkérdezem az állatorvost mit javasol.
2014. okt. 8. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig is egy ilyen tüzelő bugyi jó szolgálatot tehet, ha mégis hagyná magát a kislány. :)
2014. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment zöld kéz :)
2014. okt. 8. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Szinte lényegtelen,hiszen nem hagyod párosodni,a kanokat meg az egész tüzelése alatt mãgnesként fogja vonzani.Emellett a szuka is válogat.
2014. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is úgy voltam vele, hogy az én szukám tuti nem áll meg még a kannak. amikor be volt lőve, mikortól veszi fel a kant, akkor különzártam őket. egy percet nem voltak együtt, de benéztem, már hamarabb felvette a társát. azóta köszöni, jól van, tegnap vették ki a varratokat, ivartalanítottuk, még jóval szülés előtt.
2014. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze vigyázok rá, nem engedem kan közelébe, ma úgy vittem sétálni, hogy egy nagy bot volt a kezembe.

De mondom olyan lakóparkban lakunk, ahol minden kutya el van zárva. Nagyon ritkán találkozunk kóbor kutyával.

2014. okt. 10. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!