Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pusztadombi surka akita inu...

Pusztadombi surka akita inu kennelről vélemény?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a Surka kutyák, majd egyszer onnan szeretnék kicsit, hobbi célra! Aki ismeri, vagy akinek onnan van kutyusa, megosztaná velem a véleményét? Érdekel, milyen maga a kennel, hogy tartják a kutyukat és milyen a kutyusotok vérmérséklete, akit onnan vettetek :) köszi! (Ja és nagyjából az áraikat is)

#kutya #kennel #akita #akita inu #Pusztadombi surka
2014. okt. 9. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi célra tökéletesek. Tudtommal kennelben tartják a kutyukat, a kutyák vérmérséklete jó. Árban szerintem 100.000-200.000 között lehetnek. A kennel tulajdonosa segítőkész, lehet rá számítani. Nem tudnék róluk semmi rosszat mondani, nekem csak a kutyáik nem jönnek be, de én kiállítási kutyás vagyok.
2014. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is kiállítási kutyás vagyok, mondjuk annyira akitához nincs szemem, mi bullterriert tenyésztettünk, de akárhogy nézem a kenneleket, nekem azok a kutyák tetszenek a legjobban
2014. okt. 10. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a nippon jumét most vannak gyönyörű picik. Egyébként nem tudom melyik magyarországi kenneleket nézegetted, de tény hogy nem sok jó van kis hazánkban. Javaslom külföldöt. Ha gondolod írj privit, tudok segíteni és árakat is tudok mondani mert kb. már az összessel beszéltem :D
2014. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D de még nem aktuális, jelenleg nem engedhetem meg magamnak a kutyát, csak nézelődök^^ a külföldi meg csak attól függ, hogy ,ennyire leszek türelmes. Gyengéim a fehér akiták, és ha akkor, amikor a legjobb lenne, lesz a Surkánál Enyának vagy Titusznak (esetleg a kettőnek együtt) fehér kölyke, akkor nem hiszem, hogy külföldre lesek :D de természetesen nem a színe teszi a kutyát
2014. okt. 10. 17:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk látom azt írják hozzá, hogy eléggé más vonal az, amit a surka kutyák képviselnek. Igaz, nézem a többit, más, de nekem valahogy bejön :P és úgysem lenne időm kiállításra cipelni. Meg én szépnek tartom, és ha el is hordanám, teljesen eredménytelen nem lehet :) gondolom a surka eredményei sem hasracsapás szerűen vannak kiírva
2014. okt. 10. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen az Enya szép kutya, és fehérben nem is tudnék mást javasolni magyarországon. Persze nem csak úgy kiírták a címeket, nagyon eredményesek voltak régebben, de azóta jött egy elég erős vérvonalfrissítés és tele lett az ország kiváló külföldi akitákkal, több esetben japán importokkal. Tény, ők egy másabb vonalat képviselnek, ha mondjuk csak a nippon juméhez hasonlítod már észlelhető a különbség. Szerintem bátran vágj bele, jó kutyád lesz, ha tőlük veszel picit. :) Viszont a bakonyvölgyin ne is gondolkozz...
2014. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D az a parám csak, hogy mire NEKEM lehetőségem lesz kiskutyára, Enya kiöregszik XD De majd kiderül :) köszi a válaszokat^^
2014. okt. 11. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na igen ez benne van a pakliban. De ott van a lánya, Pusztadombi Surka Rizi, tőle még lehet kiskutyád :))
2014. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem :D köszi tényleg a válaszokat, ment a zöld kezevske :)
2014. okt. 12. 14:22
 10/10 anonim válasza:
A kutyusai simulekonyak,aranyosak de nem kiallitasra valoak..fako a szinuk es a kiallasa,faroktartasa,fejformaja sem jo...eleg sokat lattam mar kiallitasokon,nekunk is volt mar ellenfel de nem volt nehez dolgunk.... :D
2014. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!