Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem mondani Kecskem...

Tudnátok nekem mondani Kecskeméten vagy közelében chihauhau tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Weboldalt, e-mail címet vagy ilyesmi... :)
2014. okt. 9. 16:10
 1/7 A kérdező kommentje:
*Chihauahua
2014. okt. 9. 16:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 100 ezer forintot kifizetsz egy kiskutyára, nem az a pár ezer forint vonatjegy vagy benzinpénz fog számítani... Onnan vegyél, ahol tetszenek a szülők (küllemben és jellemben), és vannak egészségügyi szűréseik. A távolság a legutolsó szempont.
2014. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. :) Én is az ország másik feléről hoztam el a kutyám. Megérte <3
2014. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azzal van baj, hogy sajnálnám a pénzt vonat vagy busz jegyre. Csak azon gondolkoztam, hogy esetleg nem tesz jót egy kölyöknek egy nagyon hosszú út. Tévedek?
2014. okt. 9. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz baja.
2014. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tévedsz. Az enyémnek egy hangja sem volt. :) Végigaludta az utat, 3 órás volt kb. Persze vannak kutyák akik nem így reagálnak. A lényeg hogy előtte ne egyen, de ezt a tenyésztő úgyis tudja... :)
2014. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah akkor szuper :3 köszönöm az infot, akkor távolabb is nézelődők.
2014. okt. 11. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!