Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki nevelt már árván maradt...

Ki nevelt már árván maradt picike kutyát?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy hetes körül van, tápszert kap, lámpával melegítem étvágya jó,pisi kaki megy. Nagyon imádni való szeretném ha megmaradna. Ezért szeretnék kérni tanácsokat olyanoktól aki már nevelt ilyen pici teremtést.
2014. okt. 9. 16:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlen kuytát, illetve azt is csak azért nemegy ehets volt, őzikével jártam így. A tápszer nagyon jó, meg hogy melegen tartod, főleg ebben az időben. Ami fontos hogy a lehető legkevesebbet érintkezzen a külvilággal és a lehető legnagyobb legyen körülötte a tisztaság, mert Anyatej biztosítana neki immunrendszert, de mivel ez nincs, ezért fontos.

Amint lehet oltasd be dolgokra, mert sok pici kutya fertőzésben pusztul el, erről az állatorvossal tudsz konzultálni.

2014. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 hetesen érdemes féreghajtani. Majd ezt két hetente ismételni.
2014. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!