Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki képes ilyen szörnyű tettre?...

Ki képes ilyen szörnyű tettre? És mi az, hogy a rendőrség csak a bokorba bedobja a holttestet?

Figyelt kérdés

[link]

Kinek lehet szólni, ha nem a rendőrségnek?:(



2014. okt. 9. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

állatvédő szervezetnek, kicsi az esély hogy a rendőrők egyáltalán végig hallgatnának...

és kérlek ne rakj már ki ilyeneket, vannak nagyon fiatalok is itt én meg 17 éves fejjel öklendeznem kellet pedig bírom a véres és morbid dolgokat...

2014. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Na, az ilyen posztoknak nincs az égvilágon semmi értelme, csak az hogy felháborodást keltsen.

Jó lenne tudni, hol történt, mi történt, mikor történt, mit kerestek ott a rendőrök, stb, mert ez így pusztán gusztustalan...szerintem ha már nem tud mit tenni a posztoló, legalább ne fotózza le a tetemet és ossza meg a fél országgal...teljesen feleslegesen.

2014. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem, a posztoló fedezte fel a tetemet, és egyből kihívta a rendőrséget, akik bedobták a bozótba, és elhúztak. Szerintem többet nem tud tenni egy átlagember. Mármint nyilván szól az állatvédőknek. De nem fog nyomozásba kezdeni, gondolom nem akarja a saját kutyáját így látni.
2014. okt. 10. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem dobták be a bozótba, hanem lehelyszíneltek és jelenleg is folyik a nyomozás állatkínzás ügyében.
2014. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, láttam, a Borsodi állatvédőknél, de a posztoló ezt írta...és ő temette el.
2014. okt. 12. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
A posztok nagy részében szépen kiszínezik a sztorit.
2014. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz hogy itt nincs is kép bakker.
2015. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!