Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 honapos rottweiler...

Van egy 2 honapos rottweiler kutyusom es arra szeretnek rajonni, hogy utal engem?

Figyelt kérdés
Ugy vettem eszre, hogy mindenki masnak jobban orul. Ha kimegyek hozza jatszani egyfolytaba csak harapdal. En probalok ugy viselkedni, hogy erezze azt hogy szeretem es torodok vele. Olyan gyonyoruen tud nezni. Neha olyan mintha szeretne es orul ha lat es epp ezert nem ertem, hogy most mi is van..

2014. okt. 10. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért látod így, mert mást ritkábban lát, ezért izgatottabb lesz, mint akkor, mikor téged lát, hiszen téged mindig lát :) No meg még csak két hónapos, bőven van még időd felépíteni a kötődést és a kapcsolatotokat.
2014. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő úgy játszik, hogy harapdál.

Nem azért harap, mert utál, hanem azért, mert szeret veled játszani.

Nyugodt lehetsz, hogy érzi a szeretetet és törődést.

2014. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszoka:)). Igy most mar valamennyire megnyugodtam es remelem akkor ez a jatek szeretete a jovoben se fog valtozni:)
2014. okt. 10. 15:52
 4/9 sippara ***** válasza:
80%
Kutyaovi, kutyasuli. Kérlek. Könyörgöm.
2014. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem lelkized te túl egy kicsit a dolgot? Rottweilered van, nem plüssnyulad. Egy rotinak sokkal nagyobb szüksége van a korrekt nevelésre, tanításra, játékra, foglalkozásra, mint a látványosan kimutatott szeretetre. A viszontszeretést elvárni meg aztán különösen nem jó, irreális elvárás egy rotitól, hogy odaadóan imádjon, nem az ő stílusa. Nála elsősorban a kölcsönös tiszteletre kell törekedni, a szeretet jön magától. Csak ha így folytatod, akkor viszont a viselkedési problémák is fognak jönni sorban, és az nagyon nem vicces egy rotinál.
2014. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fogjuk vinni kutyasuliba csak meg meg kell elotte kapnia a veszetseg elleni oltasat...

lehet tul reagalom es en majdnem egesz nap kint vagyok vele, jatszunk es tisztelem es ugy vettem eszre hogy azert o se szar le.

2014. okt. 10. 16:11
 7/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Kutyaoviba mehettek már korábban is, ha legalább 2 oltása meg van
2014. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat en ezt nem tudtam hogy mar lehet oket olyankor is vinni.az orvos meg azt se engedte hogy elvigyem setalni mert azt mondta hogy nagyon betegessek es allatal se talalkozhat es sehova nem mehet:/
2014. okt. 13. 05:35
 9/9 anonim ***** válasza:
ne vidd addig, amíg nincs meg az oltása, érdekes az a kutyaovi, ahova úgy beengedik a kutyát...mert attól függetlenül, hogy járhatnak oda oltott felnőtt kutyák, még érintkezhettek akár parvo-s, kennnelköhögéses fertőzött dolgokkal és az majd a te oltatlan kutyádon jön ki...várj nyugodtan 3 hónapos koráig, de akkor irány a suli! és erősítsd meg magad lelkiekben, kicsit úgy tűnik, hogy plüsskutyának nézed, de majd suliban úgy is mindent elmondanak :)
2014. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!