Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit vártok el egy tenyésztő...

Ti mit vártok el egy tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
Értem itt azt, hogy ha kifizettek több mint százezret... Én legalább elvárnám, hogy ha nem is naponta, de 2-3 naponta küldjön képeket és kedvesen viszonyuljon hozzám, amit sajnos nem tapasztalok... Sőt mi több kicsit mintha le is nézne. Pedig szerintem tökéletes helyre kerülne a kutyája, de ezek után gondolkozom, hogy elhozzam-e
2014. okt. 10. 22:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene 2-3 naponta képeket küldenie?

Neked milyen a kedvesen viszonyulás?

ha ilyen szempont szerint választasz kutyát, vegyél mástól.

2014. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mert épp hogy megszülettek és még nem tudom, hogy melyiket válasszam.... de végül is lehet én látom rosszul a dolgokat, csak nagyon sokáig spóroltam ennyi pénzt
2014. okt. 10. 22:29
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szimpatikus a tenyésztő, nem kell tőle kutyát elhoznod.

Kérd meg, hogy küldjön neked 2-3 naponta képeket - nem biztos, hogy ez neki alap, lehet, hogy általában nem igénylik tőle.

Azt megértheted, hogyha a tenyésztő gyanakvó - lehet, hogy ezt érzed rajta. Mármint, én ismerek tenyésztőket, és még körültekintő válogatás mellett is van, hogy befürödnek a gazdival.

Szóval, ha nem szimpi, akkor dönts belátásod szerint. De akár meg is kérdezheted tőle, hogy van-e valami problémája, lehet, hogy csak összecsaptak a feje fölött a hullámok.

2014. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy veled van-e valami baja (nem fogalmaztam egyértelműen)
2014. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én úgy vagyok vele (vagyis lennék, ha vennék tenyésztőtől kutyát), hogy a kutyáért fizetek, nem a kedvességért. Persze aki alapból unszimpatikus, attól nem is akarok kutyát venni. De 2-3 naponta végigfotózni az egész almot baromi macerás ám, eszembe nem jutna ilyeneket elvárni, pláne hogy ez neki nem a főállása, hanem hobbiból csinálja, munka után.
2014. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg úgy vagyok vele, hogy ország-világra tukmálnám az ezernyi képet meg videót, és még álmomban is kiskutyáznék. A hobbiddal foglalkozni nem fáradtság. :)
2014. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek arra van ideje hogy sok embernek kuldjon kepeket, ha kell a kutya megveszed ha nem nemveszed, minek fogod nezegetni? Mikor elviheto allapotban lessz megnezed max alszol ra egyet es eldontod ... Tegyuk fel hogy minden nap kuldene neked 2-3 kepet csomo ido hogy csak evvel foglalkozna pluszba 1 honap utan meg aztmondod neki hogy boccs de nemkell akkor mivan ? Az ilyenek miatt nemteszik ezt, gondolod hogy erdekli is hogy szamodra az a penz sok-e vagy keves, magasrol tesz ra ...
2014. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:39

Ha valaki valahogyan előteremti a hobbijához a pénzt, azzal némi időt naponta eltölt. Az alommal is van kicsinyke munka. Netán még család is van a közelben, akikkel nem árt néhanapján kontaktust tartani. Mindezek mellett még videózni, fotózni, netre pakolni.....

Tenyésztő vagy?

2014. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igazából nekem elég lenne, ha az egész almot így felüről lefotózza nem kell egyesével beállított kép meg ilyenek.. hát nem tudom lehet én reagálom túl...
2014. okt. 10. 22:47
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 22:29

Az első időkben nem sokat látsz a kutyákból, ami alapján választhatsz. Első választó vagy? Megbeszélted a tenyésztővel, hogy fotó alapján akarsz választani és szeretnél legalább hetente kapni pár képet az alomról?

2014. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!