Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkeszárny mennyire jó...

Csirkeszárny mennyire jó kutyának? Mennyire laktatós?

Figyelt kérdés
Legutóbb ezt tudtam hozni,tudom farhát jobb lenne,mert ebből 6-8 db-ot megeszik a kutyánk.És még utána mintha éhes lenne.Moszkvai őrünk van.
2014. okt. 10. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy éhes, semmit nem jelent. Farkaséktól megmaradt ösztön, hogy akkor zabálsz, amikor lehet, annyit, amennyi beléd fér, és még egy kicsit többet, mert utána lehet, hogy két hétig nem lesz semmi. Annyit egyen, amennyire szüksége van.
2014. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Izom, csont és porc, egyszóval teljesen jó. Az egyetlen gond vele, hogy én azt is csak nyersen merem adni a kutyának, mert csöves csont, hőkezeléstől szilánkosan törhet az is.
2014. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ez gond? :)
2014. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze nekem nem, én alapból nyerssel etetek, de sok ember undorodik a nyers hústól, nekik az lehet. :D
2014. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem etetek szárnnyal, sem farháttal. Semmi tápértéke nincs, vagy legalábbis nem sok. Többet ér a csirkefej.
2014. okt. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze nyersen adom én is,csirkefejnek miért jobb a tápértéke?
2014. okt. 11. 10:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak a szárny kicsit csontosabb mint a farhát,a farháton meg több a hús.
2014. okt. 11. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, hogy semmi tápértéke nincs. A csont az mindig csont, kell, a porc is tök jó, husi is akad rajta, bár persze nyilván ez függ attól is, hogy honnan milyen cuccot vesz az ember. Az én kutyáim szárnyon meg farháton néznek ki tök jól, a pitbull is. Meg nyilván a csont nélküli húson, mert BARFozunk, de nem gondolnám, hogy ballaszt lenne a szárny meg a farhát, nem ezt látom rajtuk.
2014. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!