Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » PREY etetési modellel kapcsola...

PREY etetési modellel kapcsolatban vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ahogy régebben divatba jöttek a különböző tápok, úgy a BARF és a PREY model is csak egy "divat" lesz?

Vagy téyleg egészségesebbek és energikusabbak lesznek a kutyák ezektől az etetési módszerektől?

Tapasztalatok, érvek és ellenérvek érdekelnének, legfőképp a PREY-ről.

Köszi!


2014. okt. 11. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kutyánál használt a nyers etetésre átállás. Pl amelyek táp mellett különféle allergiában szenvedtek.

Lehet, sokan visszaállnak a tápos etetésre, mert az kényelmesebb. Akinek viszont bejött, nem hiszem, hogy divatként fogja felfogni.

2014. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi BARF-oztunk egy évig. Csak sajnos az olcsó hús forrás megszűnt,illetve túl nagy mennyiségeben nem tudok rendelni/venni,mert tárolni nem tudnám.Így vissza kellett,hogy térjünk a tápra.


Én allergia miatt váltottam nyersre és tavaly nem jött ki az allergiája!!! Most nyáron meg már igen. Május óta tápozunk újra. Vhogy megpróbálok vissza térni nyersre.Sokkal jobb kondiban volt az idős kutyám,jobb volt a széklete,foga,na meg nem rágta szét magát.


Most meg ahogy kinéz :/


Amúgy osztom az elsőnek a véleményét,hogy aki megtudja oldani az tuti ezzel fog etetni.Valaki csak kipróbálja aztán abba hagyja.Mindenkinek más válik be. Viszont tény és való,hogy a nyerstől sokkal egészségesebbek a kutyák,mint a táptól. Mivel tapasztaltam.

2014. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!