Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ebösszeírás elmulasztása...

Az ebösszeírás elmulasztása milyen szankciót von maga után?

Figyelt kérdés
A nyáron ebösszeírás volt a kerületben, amelyet én úgy ahogy van elmulasztottam. Egyrészt mással voltam elfoglalva, másrészt sem a tájékoztatás, sem a nyomtatvány beszerezhetősége nem volt egyértelmű. Amikor az állatorvost kérdeztem róla, még ő sem tudott választ adni. A kutyáim egyébként chipezve és rendszeresen oltva vannak, tehát le vagyunk adminisztrálva nyócszáz helyen. Mi szükség egy nyócszázegyedikre?

2014. okt. 13. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ó, jó hogy szólsz, én is elfelejtettem :D Hát most már így maradunk. Szerintem nem tragédia, senki nem fog bekopogni, hogy csókolom, ide be vannak-e jelentve ezek az állatok.
2014. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:)
2014. okt. 13. 14:01
 3/3 sippara ***** válasza:
100%
Basszus. Hát, ha esetleg valaki kopogna, hogy csókolom, jöttünk kutyák számolni, majd megírom ;)
2014. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!