Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vicceskedvu "gyerekek" fagyall...

Vicceskedvu "gyerekek" fagyallot itattak egy kolyok kutyaval, nem sokkal utana hanyt a kutya mennyi eselye van tulelni?

Figyelt kérdés

Szlovakiaban voltam ismeroseimnel, s a szomszedsag elegge NAP barnitott volt. Reggel arra mentem ki, hogy nagy nyuszoges, gyerek kiabalas, de meg keservesebb nyuszoges.


Azt lattam, hogy injekcios tubussal, vagy mi az, valami kek folyadekot nyomnak le egy par hetes kolyok kutya torkan. Kerdeztem mit csinalnak, 's azonnal fejezzek be, mire ok, hogy csak kiserleteznek...


At mentem az udvarokra, hogy adjak ide à kutyat, nem adtak, mondtam megveszem penzert, de igy sem adtak. Erre kijott egy benga nagy pasi, es durvan megfenyegetett, hogy ha csak egy rendort meglat a Gaza tajan, felgyujtja à baratomek hazat. Neki mindegy, ugyis volt mar bortonbe... S kulonben is hagyjam a gyerekeit jatszani...


Ez tegnap volt, a baratom azt mondja, hogy meg latta a kiskutyat reggel. Tervezi, hogy este ellopja vagy valami, mert tobbszor hallotta reggel ota szukolni. Meg lehet menteni meg? :( Miert vannak ilyenek :( ?


2014. okt. 13. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Hívjatok rendőrt:

Fenyegetés

állat kínzás

Ha ellopod rendőrt hívhat

2014. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kié a kutya egyáltalán?

Ha rendőrt nem is állat védőt hivhatsz

2014. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendort nem mernek hivni, mert a kedves benga uriember, szereti betartani a fenyegeteseit. Sajnos volt ra pelda, hogy valamibe bele szoltak a baratomek szulei, es masnap halott volt a nemet juhaszuk :(


Nem tudjuk kie a kutya. Az ovek, valahonnet szereztek.

2014. okt. 13. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az esély szinte egyenlő a 0-val, h életben maradjon :( - ha valóban fagyállót itattak vele.
2014. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az volt. Kek volt, Es egy kolas uvegbol szippantottak fel...jaj Istenem :(
2014. okt. 13. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs esélye, a szervezete összehullik pár nap múlva. Hívd a rendőrséget minél gyorsabban.
2014. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja túl élni. :( Ha az első órában nem kerül orvoshoz,onnantól kezdve esélytelen :(
2014. okt. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:( A baratom tegnap megprobalta atcsalni a kutyust magukhoz, de eszre vettek, es majdnem megvertek. Ma reggel latta a kicsit, elvileg rohangalt meg evett a tobbi kutyaval...
2014. okt. 14. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!