Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad ízesítetlen kamilla...

Szabad ízesítetlen kamilla teát adni a kutyának?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, semmi baja nem lesz. Sőt, torokgyulladáskor, hasonló száj és torok betegségek idején kifejezetten jót tesz. Fekete teát tilos adni a kutyánal, mert a koffein ártalmas számára.
2014. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Sőt, már volt, hogy ajánlotta nekem a dokink, hogy adjak mézet a kutyának, mert köztudottan az is gyógyít.
2014. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az én kutyámnak nincs most semmi baja nem rég volt mandula gyulladása de a szemét is kamilla teával kenem az se árt neki akkor ha csak úgy issza??
2014. okt. 13. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem árt neki.
2014. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de nyilván nem literszámra :) De akár mézzel ízesítheted is, a méz sem árt nekik.
2014. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én beiktatnék +1 eü sétát, mert ahogy az embernél is, a kutyánál is pisiltet:) Viszont a szemére borogatásnak inkább a körömvirág teát ajánlom a kamilla helyett (a torkára mehet a kamilla), mert ugyan mindkettő gyulladáscsökkentő, de ameddig a kamilla szárít is egy kicsit, a körömvirág nem, ezért a szemére jobb a körömvirág.
2014. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszii :D
2014. okt. 13. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!