Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz az, hogy ha egy kutyának...

Igaz az, hogy ha egy kutyának egyszer kinyomja a doki a bűzmirigyét, utána rendszeresen nyomkodni kell?

Figyelt kérdés
Mert nem fog magától ürülni... Az én kutyámnak csak egy kicsit kellett kinyomni. Én kértem, hogy nézze meg. Alig volt benne, de kinyomta. Hiba volt?
2014. okt. 13. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg az orvost?
2014. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, hogy régen olvastam ilyet, de már otthon vagyok. Menjek vissza megkérdezni?
2014. okt. 13. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen amelyik fajta hajlamos rá annak ki kell nyomkodni rendszeresen.
2014. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha békén hagytuk volna, akkor lehet, hogy kiürült volna magától mindig és így csak ártottam neki? Mostantól mindig nézessem meg?
2014. okt. 13. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell utána rendszeresen nyomni. Ez leginkább azon múlik, hogy mit eszik, mennyire tud neki ürülni. Az enyémnek is nyomták már többször, de ettől még nem kell rendszeresen nyomni neki. Néha kell csak.
2014. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. A pitemnek rendszeresen kellett nyomni, aztán dokit váltottunk, és ő a másodiknál megelégelte, feltöltötte valami gyógyszeres lével, ami megszűntette a gyulladást. Ez volt másfél éve, azóta nem kellett hozzányúlni.
2014. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hiszen a széklettel ürül ezután is, mint eddig is, hiszen kevés volt benne.

Ha nem ürül, akkor az orvos nagyobb nyomást gyakorol rá, mint a széklet és probléma megoldva, viszont ilyenkor van az, hogy újra vinni kell. De nem azért, mert egyszer kinyomták és aztán soha nem lesz képes magától ürülni, hanem mert akkor jöttek rá, hogy magától nem ürül.

2014. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm szépen a segítséget!
2014. okt. 26. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!