Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjam meg, hogy a...

Hogy oldjam meg, hogy a kennelben is tiszták legyenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 4 kutyusom, 1 amstaff-pit bull mix, egy angol staffordshire bull terrier, egy amerikai staffordshire terrier és egy mopsz mix :)

Elég aktívak, sokat sétálunk. Napközbe amíg suliba vagyok kint vannak kennelbe. Ez teljesen az övék, estére viszont a házban vannak. Hogy oldjam meg, hogy a házba ne legyen kutya szag és a kennelbe is tiszták maradhassanak. Tudom, hogy nem plüss kutyák, nem is ezt akarom. Csak tippet az "illat" tompításra, és a kennel tisztán tartására :)



2014. okt. 14. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak, amikor nekem is kennelben voltak a kutyáim. Mindegyik kenneltiszta volt. Persze, igyekeztem napközben is kivinni őket.
2014. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kutyaszag tompítására -jó minőségű eledel vagy ha azt kapnak akkor másfajtát kipróbálni.

Viszont alap kutyaszaga minden kutyának van :)


Kennel tisztasághoz annyi kell,hogy gyakran kiviszed,ki engeded őket akkor nem bent a kennelben végzik el a dolgukat.


Egyik ismerősömnek van egy kertes háza aminek egy részét kiadja.Viszont egy kapu/ajtó van.Így a kutyái kennelben vannak. Ő reggel elviszi őket fél órára sétálni,aztán amíg ő is el nem megy addig kint vannak a kertben a kutyák.Utána be vannak zárva.Amikor munkából haza jött az az első,hogy kiengedi őket a kertbe.Majd elmennek 2-3 órára sétálni,bandázni,labdázni.Utána újra kennel. Este még kiengedi őket,akkor már a bérlő nem járkál.Lefekvés előtt meg vissza zárja őket. Hogy a korán elmenő bérlőt ne zavarja.A kutyák nagyon ritkán piszkítanak be. Max nyáron van pisi,mert sokat isznak.


Eleinte olyan ez mint a szobatisztaság,hogy pár óránként ki kell őket engedni ha kint végezték el dicséret.

2014. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!