Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaposváron (hol) van kutyafutt...

Kaposváron (hol) van kutyafuttató?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 00:08
 1/5 frank1997ize válasza:

Bocs hogy későn válaszolok de csak most kezdtem el keresgélni kaposvár témában gyakorin

A kinizsi lakótelep közelébe a kristály presszó mentén a a buza vrág ovodánál a bölcsödénél is túl és a kinizs iskolán is túl van egy út.Tűzóltó út a neve.Csak hogy tudd melyikről beszélek kicsit kanyargós de nem annyira remélem még tudtam segíteni.amúgy én is kaposvári vagyok.

2014. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 frank1997ize válasza:
De a lényeg hogy van a kristály presszó attól jobbra (ha a játszótér felől nézed) van egy ameddig vezet az út addig van a kutyafuttató :D
2014. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 frank1997ize válasza:
"Van egy" van egy út ezt akartam írni.
2014. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) nem is tudtam, hogy van egyáltalán, de mindenképp meglátogatjuk az ebekkel, szerencsére közel is lakunk hozzá :)
2014. nov. 3. 13:42
 5/5 anonim válasza:
Köszi a válaszokat, nekem is sokat segítettetek :)
2015. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!